Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző az, hogy...

Mennyire jellemző az, hogy valakinek sok pénze van, mégis szegénynek tetteti magát?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 14:19
 1/3 anonim válasza:
0%
eléggé. én is ilyen vagyok, pl. nem mutogatom az iPadem senkinek, mert akkor csak utálni fognak. én alapvetően nem a vagyonáról ítélek meg egy embert.
2012. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem túl jellemző. Van egy réteg, aki kifejezetten szeret hencegni a pénzével, de szerintem a többség normális módon költi a sok pénzét. Olyannal, akinek sok van, de szegénynek tetteti magát ritkán találkozni. Ez általában nem teljesen ép elméjű idősekre jellemző, akik akár milliókat rejtegetnek a párnacihában, miközben mindenből a legolcsóbbat veszik és látszólag nyomorognak.
2012. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában inkább a rongyrázás jellemző, úgy tesznek, úgy élnek egyesek, mintha sok pénzük lenne.

Ismertem olyat, aki titkolta a vagyonát, az a személy tényleg öreg volt, ahogy a második hozzászóló írta.

2012. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!