Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magasabb összegű családi...

Magasabb összegű családi pótlékot kapunk a tartós betegségem miatt.90% kedvezményt kapok a közlekedési eszközökre. Kísérőm is hasonló kedvezményt kap. Ki lehet a kísérő?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az úgynevezett MÁK kártyáról van szó, akkor nincs leírva sehol, hogy ki lehet a kísérő! Egy segítséggel élő embernek bárki lehet a segítóje! Pl. egy vak embernek egy kisgyerek is nagy segítség lehet!
2012. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem tudtam mert én már 20 éves vagyok.Azt hittem hogy csak 18 életévig szól ez a dolog.Igen arról a kártyáról van szó mert asztmás vagyok.Köszönöm a válaszod.
2012. júl. 25. 15:02
 3/7 anonim válasza:
Bárki lehet a kísérőd nincs meghatározva.
2012. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén hangzik de semmi igazoló papír nem kell a kísérőmnek?mert mennénk balcsira és az élettársamnak is 90%kedvezmény járnak akkor nem 12.000 ft lenne a vonat utunk hanem max.3000 ft-ból.nem mindegy.
2012. júl. 25. 15:12
 5/7 anonim válasza:

Semmilyen papír nem kell a kísérőnek! Csak az az igazolvány!!! A kísérőd is olyan kedvezménnyel utazik, mint a kártya birtokosa!


Üdv.

2012. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megy a kalauz csak rámutatsz: ő a kisérőm!
2012. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2012. júl. 27. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!