Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Édesanyámat 2,5 éve elütötte...

Édesanyámat 2,5 éve elütötte egy autó. Mennyit fizetnek kártérítésként?

Figyelt kérdés

Másnap fogadtunk ügyvédet. Rendes, segítőkész, de néha úgy érzem, hogy nem mond el mindent.

Az Uniqa biztosító fizetett félévente egy összeget anyukámnak, amiből tudtam fedezni az ápolását (fekvőbeteg lett).

Szépen gyógyulgat. Már jár.

De nem tudom, hogy mennyi lesz a kártérítése.

Az ügyvédnő szerint több millió. De a 2 is több. Vagy ennél többre gondolt? Anyukám építkezni szeretne és ezért lenne fontos tudnia. Az ügyvédnő azt mondta, majd meglátjuk. (és az ügyvédnő leveszi az ő 20%-át, ami nem kevés több millió forintnál)

Kérem, aki volt hasonló szituban, az írjon, vagy nem bánnám, ha egy hozzáértő írna. Előre is köszönöm.


2008. máj. 8. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A válaszom sajnos már nem segít, mivel utólag nem nyújt megoldást, de aki idetéved, hasznosíthatja: erre való a jogi biztosító. www.das.hu Aki szerződik velük, amögött többmilliós költségkeret és egy szakértői gárda áll, kirendelt ügyvéddel.
2008. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem 8-9 éves koromban ütött el az autó. Egy részeg rendőr volt, de ez már mindegy. Eltörött egy bordám, akkora agyrázkódást kaptam, h 2 hétig altattak, és a gerincem épségét csak a tele tömött iskolatáskámnak, és Istennek köszönhetem. Amúgy zúzodások is voltak, de az nem volt komoly. A biztosítót nem járatom le, már nem ott vagyok, de akkor a baleset után 3000 Ft-ot fizettek ki nagy nehezen, eközben 2-3 hónap telt el. És most vagyok 21 éves.
2008. okt. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!