Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Várpalota környékén mennyire...

Várpalota környékén mennyire van munkalehetőség? Milyenek az albérleti árakra számíthat az ember?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hopp! Én pont kiadnám a lakásomat egy becsületes megbízható rendes embernek... Milyen jellegű munkát keresel? Hátha tudnék segíteni!
2009. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Judit vagyok. Fiatal pár lennénk, és szeretnék egy kisebb albérletet találni Várpalotán. Persze mindez a munkalehetőségtől függ. Én érettségivel,vendéglátó végzettséggel (Okj-bizonyítvánnya), gyakorlattal. Párom Zoli, érettségizett, képesített kereskedő szakmával rendelkezik, de bármilyen jellegű munka érdekel. Bővebb infokat ezen a címen megbeszélhetjük: giuditta11@freemail.hu


Ui.: Milyen jellegű lakást szeretnél kiadni és mennyért?

2009. júl. 20. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Megy a levél!
2009. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a freemail-os címedre küldtem, hanem a privátra!Nem tudom egyezik -e a kettő. Bocsi.
2009. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkaptad?
2009. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok várni, ha tudok még segíteni, írj!
2009. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát legalább jelezhetnél, h érdekel -e, ha segíteni akarok....
2009. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!