Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Horvátországban, Splitben...

Horvátországban, Splitben milyen áron tudnék magamnak vásárolni egy 30 m2-es minilakást?

Figyelt kérdés

van-e rá lehetőség, hogy vásároljak és mi a lebonyolítás feltétele? Gond lenne-e, hogy magyar állampolgár vagyok?

Álmom válna valóra, hosszabb távú (eddig csak álom, ami valóra válik) célt írtam le.



2012. szept. 11. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez a 65nm-es, 2 szobás spliti lakás 180.000euró. Ahogy nézem ez egy tök átlagos, nem új épításű lakás.

[link]

Gondolom ettől azért van olcsóbb is. Sőt te kisebbet is keresel. Ha beéred panelel valahol fent a hegyen akkor szerintem 50.000euróért talán kaphatsz. De ez csak tipp.

2012. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem gond, hogy magyar állampolgár vagy. Vehetsz ingatlant ott is. Uniós állampolgárok szabadon vehetnek ingatlant Horvátországban. Ugyanaz a menete mint itthon. Ügyvéd kell és ő majd lepapírozza. Annyi plusz, hogy le kell majd fordítattnod magyarra is.
2012. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Esetleg tudsz honlapot ajánlani, ahol nézeghetek lakásokat?

2012. szept. 11. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!