Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen, h...

Miért olyan hihetetlen, h valaki 19 évesen kimegy dolgozni Németországba és 4-5 év múlva úgy jön haza h van kp-ban 9 millió forintja?

Figyelt kérdés
Másik kérdésnél hitetlenkednek egyesek, h ilyen nincs.

2012. szept. 16. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert hüly@k,azt hiszik amit ők nem tudnak nem látnak az nincs is.Amúgy meg nem érdekelne mit hisznek el,ha nekem lenne 9 millióm.
2012. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
mert irigyek?
2012. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
44%

2 dolgot tudok elképzelni ^^

1.) kapott egy felszólgálói állast (nagyon alap fizut) és bérelt valami nagyon ótvar helyet, nagyon szakadt cuccokban él, kaját legolcsóbbat vesz...

2.) dőzsöl, nagy házat bérel, mindenből a legújabb => ott k*r pénzért!

==> csövi, vagy k*rva

2012. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Én lesz.rom, nekem, ha összeszámolom, csak ingatlanban van vagy 25 millióm. Igaz, nem kápéban, de nem is akarom eladni őket. Soha nem voltam külföldön, apámék építették, amikor még jó világ volt ("átkos").


És akkor mi van? :P

2012. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

4-5év alatt senki sem hoz haza ennyi összeget, esetleg a felét, azért mert Németország még nem jelenti azt hogy nem kell adózni, enni/inni lakhelyet fenttartani


Faterom is 8 évig volt kint, nehogy azt hidd hogy minden évben milliókkal jött haza, csak annyi hogy feltűnőbb volt az akkori keresete mint mondjuk a szomszédnak.

20/F

2012. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hegesztőkről van szó.

Havi 6-7 kilós fizetés mellett simán összehozható, főleg h ingyen szálló van.

2012. szept. 16. 17:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Reális a 9 milla szerintem. Persze ez sok apróságtól is függhet. Egyébként ki nem hiszi el? A NAV, vagy a szomszéd Mari néni irigykedik?
2012. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Itt az oldalon.

Havonta 2 kilót kell félrerakni, az egy év alatt 2,4 millió.

Magyarul havi 4-5 kiló marad kajára, szórakozásra, ruházkodásra.

Nehogy már ne legyen elég.

2012. szept. 16. 17:38
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

És miért zavar az, hogy valaki nem hiszi el? Kit érdekel? Te tudod, hogy neked összejött.

Én itthon is össze tudok spórolni évi 1 milliót úgy, hogy semmin nem kell spórolnom. Akkor ugyan ezért a munkáért külföldön az évi 3-4 milliós megtakarítás (megegyező életszínvonal mellett) sem lenne elképzelhetetlen.

2012. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ilyent ***** válasza:
34%

Mit foglalkozol velük???

Nekem is szokták mondani hogy jó világ van.

Mikor kérdezik honnan???

Csak azt mondom csaló, drogdíler, betörő, bérgyilkos vagyok.

Had irigykedjenek nevesd ki őket.

Én például rosszul lenék ha havi 100e-ből kellene élnem.

2012. szept. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!