Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A második körön milyen Exceles...

A második körön milyen Exceles feladatokra számíthatok?

Figyelt kérdés

Egy kereskedelmi céghez megyek interjúra, már a 2. körre, ahol szeretnék megnézni az excel tudásomat.

Annyit tudok, hogy a munka során a termékeket kell nyílván tartani, a cég partnereit, stb...

Szerintetek mire számíthatok? Én arra gondoltam, hogy az árak kialakítása, X % kedvezmény, ez hogy módosítja az árakt...szerintetek milyen feladat lehet még? Ha netán még valaki valamit gyakorló példát is tudna ajánlani, nagyon hálás lennék. köszönöm szépen!!!



2012. szept. 22. 16:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a pozíció megnevezése Kereskedelmi asszisztens
2012. szept. 22. 16:15
 2/3 anonim ***** válasza:

még nem voltam ilyen helyen szal nem igazán tudom, de én elképzelhetőnek tartok egy részösszeges feladatot (amit az új Excelben Adatok fülre kattintva képernyő jobb oldalán tudsz elérni) mert azzal lehet csinálni kinyitható-becsukható ablak szerűségeket ami nyilvántartásra is jó tud lenni


pl temékeknél a részösszeggel csinálhatsz olyat h márka szerint csoportosítod őket és márkán belül aszerint h milyen kiszerelésben kaphatóak

2012. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséged!
2012. szept. 24. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!