Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb pénz,...

Mennyi volt a legtöbb pénz, amit úgymond kidobtál az ablakon?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer a villamoson maradt egy frissen vásárolt 4000 ft-os könyvem, nincs meg azóta sem.

2012. okt. 19. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
3 autómat törtem totálkárosra (nem suzukikat), 1-et pedig lefoglalt az olasz rendőrség. Milliók repültek az ablakon.
2012. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj, vezess óvatosan! A lelkiismeretem viszont megnyugtattad kicsit, hogy nem csak én bénázok az életben.
2012. okt. 19. 14:22
 3/8 Szabó Antal69 válasza:
48%

Szia...........................csak az utolsó 10 évemet tekintve is rettentő volt!! 3 Audit törtem totálra!!!Kölcsön adtam,papírral 3 millát amit azóta se láttam ,és különböző netes lehetőségeken is buktam már vagy 1 millát de,ennél azért jóval többet kerestem is velük!! :)

Most is van egy nagyon jó dolog amibe ott van a pénzem!!

2012. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szabó Antal69 válasza:
Engem ezek a dolgok nem tudnak eltántorítani egy-egy jó lehetőségtől!! Kockázat az egész élet!!!
2012. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Konkrét "kidobás nem volt, amik most eszembe jutnak:

- megkezdett jogsi. 100-at beleöltem, még a régi rendszerben majdnem végigvittem, még néhány forgalom és mehettem volna vizsgázni. De végül pénz-és időhiány miatt felfüggesztettem. Ez 2,5 éve volt, a Kresz már nem érvényes, a Rutinvizsgát eltörölték, azaz kezdhetem elölről az egészet. Fizetni. Talán órából kevesebb elég lesz.

- 2004 körül vettem 75-ért telefont, akkori kezdő egyetemista spórolt pénz +nagybátyámtól nagy ajándék, pár hónap múlva ellopták. Ami gáz, hogy tudom is ki lehetett, amolyan "ugyajóhavervagyok" roma aki még keresni is igyekezett, annyira tagadta, hogy ő volt.

- Egy félévnyi szoctámom az egyetem elkeverte, a kht (hallgatói tanács) vagy kik intézték szarul írták be a számlaszámom, pár hónapig rossz helyre küldték és csak nyugtattak, hogy megérkezik. Végül rájöttek, hogy hoppá, de már csak a decemberi 20 ezremet kaptam meg. A többi meg eltűnt a süllyesztőben, vagy más számlájára ment, vagy ki tudja.

- Ezekhez képest kisebbek, pl. nemrég is voltunk vásárolni, - vegyünk valamit - de én semmit nem találtam. Nadrág kellett volna, találtam egy kb. jót, mivel siettünk megvettem 5-ért, de végül kényelmetlen és nem is jó rám. Ilyenek korábban is történtek. Csak mert divat, valószínűtlen színű felsők, más rábeszélése miatt nem az én stílusom cuccok, amik a szekrény mélyén lapulnak.

- Kaják, amiket megvesz az ember és nem jók, pl. most házhozszállítós ebéd, ami néha simán szar, volt, hogy kintmaradt az asztalon és elromlott. Egy adag 1000, ez is napi szinten sok.

2012. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy volt: érintőképernyős telefont a hosszú körmeim miatt nehezen kezeltem (billentyűzetét főleg), úgyhogy vettem egy stylus tollat 6 rugóért. Utána világosítottak fel, hogy 2-3 ezerért is lehet kapni.


Ajándékba kapott, de imádott sálamat felejtettem taxiban. A taxis letagadta, azóta sem láttam.

2012. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én iratkoztam már be francia nyelvtanfolyamra, az 40 körül volt/hó, de otthagytam, mert nem tetszett a csigatempó.

Iratkoztam be szépírói mesterkurzusra 60 ezerért, amiből lett volna még egy fél év megint 60-ért, de már nem akartam befejezni.

Aztán adtam már be a jelentkezésemet egyetemre, rendes eljárásban (9000 forint) és egyszer pótfelvételin (5000), mind a kétszer felvettek, de egyszer se iratkoztam be.

Összességében sok mindenbe belekezdek, de mindig támad jobb ötletem, amiből nem lesz végül semmi. Szánalmas.

2012. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és a TB-mre k*rva sokat költöttem, mondhatjátok, hogy annak van értelme, de már csóró vagyok, mint a sz*r, és eddig csak annyit láttam a TB-mből, hogy befizettem a havi 6.390-et, szóval láthatatlan költségnek beillik. Többet nem fizetem, már nincs miből, kapják be.
2012. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!