Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van a gyakorikerdesekhez...

Van a gyakorikerdesekhez hasonló fórum/weboldal ahol a pénzügy és gazdasággal kapcsolatos kérdésekkel komolyabb szinten foglalkoznak mint itt?

Figyelt kérdés
Sokszor azt veszem észre hogy pénzügyi témákban a válaszolni akaró személyek sem értenek jobban a témához mint én aki a kérdést felteszi :D

2012. okt. 26. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy elég tág fogalom, hogy pénzügy és gazdaság. Ilyen tág fogalomra biztos nincs külön fórum. Résztémákra esetleg lehet. Mire gondolsz pontosan? Hitel? Bankok? Vállalkozás? Tőzsde? Kereskedelem?


Amelyik ágazat érdekel pontosabban, azt üsd be a google-ba, aztán írd mellé hogy "fórum", aztán keresgélj.

2012. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Ne a fórumokból akard megtanulni hogy működik a gazdaság és üzlet. Egyébként valóban, itt mindegyikünknek csak a szája nagy, nem a pénztárcája :)
2012. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen tanulom, csak a könyvek meg a pdf fájlok sajna nem fognak válaszolni ha van egy konkrét kérdésem :)
2012. okt. 26. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:

www.adoforum.hu


Könyvelők szakmai oldala

2012. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy viszonylag kevesen vannak, akik nagyon pengék egy adott pü. területen, és fórumoznak, mivel a fórumokon rengeteg laikus van, és az illetőnek nincs kedve köztük mozogni.


Én pl. tőkepiacokkal foglalkozom, és néha beleolvasok 1-1 hasonló témájú fórumba, de eszembe se jutna oda regisztrálni...

2012. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Amíg aktív könyvelő voltam (ma már nyugdíjas) addig az adófuromon (ami ajánlottam) naponta végeztünk szakmabeliekkel eszmecserét, ha egy-egy új § nem volt egyértelmű, vagy éppen valahol belefutottunk egy nem egészen tisztázott helyzetbe, stb. stb.


Persze, szakmabeliek ahogy mondani szokták félszavakból is értettük egymást. Viszont ha valaki úgy regisztrált és kérdezett ott valamit, hogy már a kérdés feltevésnél érzékeltük, hogy nem igazán mozog otthonosan a témában, azért igyekeztünk megfelelő, szakszerű információval ellátni. Senkit nem hagytunk kétségek között, vagy válasz nélkül.

Nugodt lélekkel ajánlottam, ajánlom, jó banda van ott!

2012. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm utolsó :)
2012. okt. 29. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!