Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy gyémánt köves aranygyű...

Csombor kérdése:

Van egy gyémánt köves aranygyűrőm, amit el szeretnék adni Nincs róla certifikát, 0,75 karátos 18 karátos aranygyűrőben foglalva, hol tudnám ezt a legjobb áron eladni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 16:46
 1/7 Csivibaba válasza:
Nézd meg az inteneten (google) a hozzád legközelebb eső üzletet, ahol vesznek be aranyat. Ott megtalálod, hogy mennyiért veszik. Illetve ha találsz telefonszámot, hívd fel és meg tudják mondani az éppen aktuális árat.
2012. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
természetesen nem az arany részét esik nehzemre elseni hanema gyémánt részét
2012. nov. 14. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vesznek meg köves gyűrűt, csak az aranyat. Most jártam így két nappal ezelőtt. Kiszedték belőle a követ, visszaadták és lemérték az arany gyűrű súlyát. Az aranyért ftettek.
2012. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"fizettek"
2012. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csivibaba válasza:
Bocs... Ezt nem tudtam.
2012. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 18 karátos árát nem tudom pontosan, de a 14 karátosért 5.600.-ft-ot adtak. Kb. 1000-1200 ft-tal többet adnak a 18 karátosért. Így kalkulálj. Vigyázz, mert csak a bizományikban veszik át. A "nagy" átvevú helyek /pld. GoldPlanet és a többi/ csak 100 grammnál nagyobb mennyiségben vesz át, de előzetesen egyeztetni kell velük. Csak úgy, utcáról nem fogadnak.
2012. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz, nehoyg kiszedjék belőle valami tróger helyen a gyémántot és kicseréljék cirkóniára!
2012. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!