Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen vettem valamit, Hongkon...

Ebayen vettem valamit, Hongkongból, csomag nyomkövetése?

Figyelt kérdés

Kaptam egy CFE kezdetü és mögötte 8 számból álló "tracking numbert", pénteken lett véve, szombaton adták fel, mármint akkor jelölhette be az eladó hogy feladta, ezt a tracking numbert hol tudom megnézni hol/hogy halad?(ebayen még az Accepted résznél sincs semmi jelzés a csík elején) Ezt lehet valami módon nyomkövetni?

(Standard Int'l Shipping : FREE)



2012. dec. 3. 12:43
 1/8 anonim válasza:
IGEN! Az egyik : [link] írd az azonosító kódot(két betű,kilenc szám,két betű(HK))!A "fejlécbe írd be a kísérő kódot, pl.:RB......HK,és elötte jelöld ki, hogy "Hongkong post" !A bal oldalon írja az adatokat,balra lent,hogy jelenleg hol a "cucc"! jobb fent, pedig látod a térképen, hogy mikor érkezik az országba! A másik megoldás, a Magyar királyi csiga Posta : [link] . Lent, az oldal alján van egy keret, ahova be kell írni a "Kísérőokirat-szám"-t, mondjuk :RB.......HK ,és klikk a "keresés" gombra! Amint kapnak infót, azt alatta kiírják(dátum, idő, állapot). Én is ezeket a lehetőségeket használom, több éve, eredményesen! Apropó! Amint beérkezik az országba, a VÁMOSOKNÁL szokott pihenni egy kicsit Feri-hegyen,de ne lepődj meg, mert ők 24 óráznak!!! Remélem, hogy tudtam segíteni ?! Üdv.
2012. dec. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnálatos módon mint irtam, CFE12345678-as tracking numbert kaptam, lehet a free posta átka, hogy ilyent ad ilyenkor az eladó, röviden lehet egy sima buborékos boritékba kapom azt amit vettem
2012. dec. 4. 09:39
 3/8 A kérdező kommentje:
haez az 1234568 egy mint csak:)
2012. dec. 4. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Sima postai csomagnak nincs nyomkövetési száma. Akkor tudod követni csak ha ajánlott a csomag. Ez nem az.
2012. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor számitsak rá, hogy eltünhet pl az enyves postán, vagy más lesz benne ?
2012. dec. 4. 12:39
 6/8 anonim válasza:
Ez így van ! Sajnos csak a "regisztrált küldemény"-t tudod végig kísérni,mert annak van "Packed Tracking" száma Pl: "RB,RC"..,123456789"HK" függetlenül attól, hogy free a szállítás költsége, vagy sem !
2012. dec. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eltűnhet... bár nekem még sose volt ilyen. Minden csomagom simán megérkezett Kínából.
2012. dec. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nos!


Újjabb csomagot rendeltem ezuttal már kaptam egy ragszámot

RB123456789CN

ma írta meg az eladó, és tegnap postázta tudtommal.


mikor várható, kb, hogy tudom majd nyomon követni mindenféle oldalon?

:

beijing, China

innen jön

2013. márc. 3. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!