Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sport arbitrázs? Kinek mi a...

Sport arbitrázs? Kinek mi a véleménye/tapasztalata róla?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 23:44
1 2 3
 1/21 hookuszpook ***** válasza:
93%
A leglényegesebb, hogy az egyetlen sportfogadási mód, amivel csak nyerni lehet. Hogy mennyit, az a befektetett pénz, a ráfordított idő és figyelem kérdése. Lehet 30, de akár 300.000 Ft is egy hónapban. Ez a véleményem, illetve tapasztalatom. Ha a pontos működéséről, a részleteiről szeretnél olvasni, tudok adni egy webcímet, ahol megteheted. Itt nem írhatom le, mert kitilthatnak érte.
2012. dec. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 hookuszpook ***** válasza:
90%
A leglényegesebb, hogy az egyetlen sportfogadási mód, amivel csak nyerni lehet. Hogy mennyit, az a befektetett pénz, a ráfordított idő és figyelem kérdése. Lehet 30, de akár 300.000 Ft is egy hónapban. Ez a véleményem, illetve tapasztalatom. Ha a pontos működéséről, a részleteiről szeretnél olvasni, privárban tudok adni egy webcímet, ahol megteheted. Itt nem írhatom le, mert kitilthatnak érte.
2012. dec. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 hookuszpook ***** válasza:
86%
Véletlenül kétszer küldtem el ugyanazt. Illetve a második annyival több, hogy "...privátban tudok adni egy webcímet...".
2012. dec. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%

Ha úgy gondolod, hogy ez a kánaán és pofonegyszerű pénzkereseti módszer, akkor csalódni fogsz.


A hiedelemmel ellentétben van benne kockázat.

2012. dec. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
hookuszpook. Tudok énis pár oldalt köszönöm. Utolsó éppen ezért kérdeztem hogy érdemes-e belekezdeni, vagy átverés az egész. Egyébként igazából személyes tapasztalatokra vagyok kiváncsi, hogy aki belekezdett mi sikerűlt neki belőle.
2012. dec. 13. 09:11
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Én sokat gondolkodtam a dolgon, de végül nem vágtam bele, mert amennyire én megfigyeltem, túl sok helyre kellett volna túl sok pénzzel regisztrálni, ráadásul a vesztes fogadásokat mindig után kell tölteni pénzzel máshonnan, ami ugyancsak plusz költség. De az elv mindig is tetszett.
2012. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
maga a fogadások elve nekem is tetszik, csak nem szeretnék "tanulópénzt" fizetni, és ezért kerdezősködöm róla hogy érdemes lenne e belevágni.
2012. dec. 13. 11:49
 8/21 hookuszpook ***** válasza:
88%

Én is ismerek pár sport arbitrázzsal foglalkozó oldalt ezen kívül is, amire én utaltam. Mindegyiket végig rágtam oda-vissza, hetekig próbálgattam, végül elkezdtem vele élesben dolgozni. És ez alapján, a saját tapasztalatok alapján született meg az az oldal, amit említettem. Megpróbáltam egy helyre és főleg magyarul összegyűjteni a hozzávalókat. Ha elolvasod, csak a valóságot kapod. Az eredményben is, a nehézségekben is.


Valóban van benne kockázat, ahogy 07:46 írja, de nem a rendszer, hanem a fogadó figyelmetlensége ez a kockázati tényező.


07.11: A kérdés az, hogy mi a sok pénz? Az a sok pénz, ha valaki hetente/naponta elveszít pár ezer, tízezer forintot, vagy az, ha a rendelkezésére álló pénzzel egyszerre kezd el fogadni, ráadásul rizikó mentesen?

Az utántöltésre is van olyan lehetőség, aminek nincsen költsége, de van jobb megoldás is ennek kiküszöbölésére. Mégpedig az, hogy olyan módon kell végezni ezt a dolgot, hogy csak nagyon ritkán kelljen pénzt mozgatni. Ez sem a költség, hanem az idő faktor miatt szükséges, mert az viszont nagyon lényeges.


Nem meggyőzni szeretnélek, mert nekem nem lényeg, hogy te foglalkozol-e majd vele. Kérdeztél valamit, válaszoltam. Egy dolog viszont biztos. Úgy nem lehet ebben (sem) korrekt véleményt mondani, hogy valaki nem próbálta. Ha jól olvasom, akkor rajtam kívül az eddigi hozzászólók addig jutottak, hogy olvastak róla, nézegették, gondolkodtak rajta és abban maradtak magukkal, hogy... ezt nem érdemes vagy nem lehet csinálni eredményesen. Nem bántani akarom őket, mert nekem is van olyan ismerősöm, akit még le is beszélnék róla, mert tudom, hogy nem neki való. Viszont olyat senki nem írt, hogy: "Foglalkoztam az arbitrázs sportfogadással, ne kezdd el, mert vesztettem vele!" Szerintem ilyen embert nem is fogsz találni. Az más kérdés, hogy a nyeremény nagyságában kinek mennyi az, ami elegendő. Nekem az az összeg, amit az első hozzászólásomban írtam, megfelel...

2012. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
valószínű hogy kifogom próbálni, de nekem nincs szükségem mondjuk 300 000ft-ra havonta, nekem most elegendő lenne akár 10000ft is. Megtudnád mondani nekem hogy mennyit fektessek bele ehhez a célhoz, es hogy hány fogadóirodához regisztráljak?
2012. dec. 14. 08:59
 10/21 anonim válasza:
96%
Nekem is csak pozitív véleményem van róla. Sok ehhez hasonló kérdést láttam is a gyk-n és sokan ezt is csak szerencsejátéknak gondolják amiből csak az irodák jönnek ki jól, de ők nem tudják, hogy mi ennek a lényege. Ez nem szerencsejáték, itt a tutira mész. Csináltam, csinálom és nyereséges. Az hogy mennyire az attól függ hogy mennyi időt és figyelmet fordítasz rá. Meg hogy mennyi a kezdőösszeg amivel neki tudsz állni. Figyelni kell nagyon, az tény. Ha rontasz akkor könnyű bukni. Sokan el sem kezdik, mert bonyolultnak gondolják, hogy sok irodád legyen és hogy sok helyen van a pénzed. Az egész egyszerű matematika, semmi varázslat. De ha van kezdőtőkéd, ha érdekel, ha figyelmes vagy, ha szívesen csinálnád és van is rá valamennyi időd, akkor hajrá! :)
2012. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!