Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit reagálna az áramszolgáltat...

Mit reagálna az áramszolgáltató és a jelenlegi rendszer, amiben most élünk, arra, ha egy 30kw-os generátort, meghajtanák egy 3kw-os motorral?

Figyelt kérdés
Tehát ha van egy 30kw-os generátorom, ami ellátná az egész házat árammal úgy, hogy még a fűtés is mehetne árammal, akkor mi történne? Ha lemondanám a szolgáltatást, abból később mi lenne? Ötletek?
2012. dec. 22. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A fizikatanárod mit szólna, ha megkérdeznéd? Megismered őt? ritkán találkoztatok, ugye?
2012. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, ha valaki legálisan tart otthon aggregátort, mondjuk benzineset, akkor az 2kw lopás az áramszolgáltatónak.

Az első bukta...

De benzinnel megy...

Szóval megvan a válasz erre is!

De ha én állítom elő az elektromos áramot otthon a pincében, ahhoz lenne valakinek köze???

Ha jön az áramszolgáltató és bejönne a lakásba, hogy megnézze miről világítanak a lámpák, ha már ki van kötve az áram, akkor én ahogy van, hazaküldhetem??? :)

Mert nem vagyok velük szerződésben, mert lemondtam, majd odajön és kérdőre von? Nincs semmi köze hozzá! Megmondom generátor van a lakásban! ;) És? Köze hozzá?!?!?! Mit tud csinálni? Kihívja a rendőröket, mert van otthon 4db aggregátorom? :D Árammal meghajtva? Olyan árammal, amit magának termel... Tehát ingyen jutok hozzá!!!

INNENTŐL, NINCS SEMMI KÖZE HOZZÁ AZ ÁRAMSZOLGÁLTATÓNAK!!!

Magam állítom elő az egészet!

Ilyenkor, valahogy az érdek harcol...

Abban meg nem vagyok jó... Szóval szeretném megkérdezni, hogy van-e erre valami "fegyverük"?

Megköszönném az ötleteket! :)

2012. dec. 22. 22:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Magasról leszarják, ha olyan hülye vagy hogy az olcsó elektromos áram helyett drága benzint használsz.

Fizikatanárodnak add át üdvözlletem, közben beszéld meg vele hogyan lehet 30 kW generátort 3 kW motorral hajtani.

2012. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ez ellen fegyverük. A fizikai törvényeinek hívják.
2012. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az áramszolgáltatást le lehet mondani ki lehet köttetni semmi probléma nincs evvel, nem kötelező!
2012. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem adj türelmet!!
2012. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy valamelyik anyaszomorító áramszolgáltató feltalált valami "energiamegmaradás törvénye"-t, emiatt a világmegváltó ötleted bukásra van ítéltetve. Megnézném, hogy egy 3kW-os motor hogyan hajt meg egy 30kW-os generátort...

Amúgy lehet aggregátort használni, nem tiltja semmi, viszont a benzin/gázolaj sokkal drágább lesz, mint amennyi a villanyszámla lett volna.

2012. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az áramfogyasztásod napi 10kWh, az 500Ft (15000/hó). Ezt előállíthatod aggregátorral kb 3-5l gázolajból, ami 1200-2000Ft. Az áramszolgáltató hülyének fog nézni. Más is. Nem fognak érte megbüntetni, csak kinevetnek.
2012. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Szerintem ne törd ezen magad. Fogadd el hogy ez nem lehetséges.
2012. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Jöttök itt az energiamegmaradás törvényével meg mindenféle bonyolult számítással! Ezek csak az áramszolgáltatók találmánya!! A Föld is mozog magától, nem?! A fizika egy nagy hazugság!
2012. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!