Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nehéz a teszveszen vagy a...

Nehéz a teszveszen vagy a vaterán eladni?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a szabályzatot de kínainak tűnik,pedig annyian csinálják.Van valami buktatója?sokat kel fizetni egy eladott termék után a cégnek...
2008. máj. 30. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én eladó és egyben vásárló is vagyok a teszveszen, egyáltalán nem nehéz! De azt ajánlom vásárlással kezdd mindenképpen mert tapasztalatot szerzel ami jól jön az eladáshoz. nem olyan bonyolult a szabályzat egyáltalán, csak hosszú. Fizetni csak az eladott termék után kell, de nagyon keveset (pl. 5000-ért eladsz valami holmit, abból 120 forint illeti a teszveszt). És csak akkor kell fizetni ha eléri az 1500 ft-ot az össz.jutalék. Nem nehéz,nem bonyolult. Ha kérdésed van írd ide, szívesen válaszolok.
2008. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vaterán:

-20 000 ft alatt a leütött érték 6%-át kell megfizetni (max.1200 ft)

-20.000 Ft és 100.000 Ft között 1.200 Ft plusz a 20.000 Ft fölötti rész a 4%-a (max. 4.400 Ft)


Csak akkor kell fizetni, ha eléri az 1000 Ft-ot a jutalék. Tehát folyamatosan tartozol nekik addig, amíg el nem éri az 1000 ft-ot, amit azután ki kell fizetned(átvívődik a köv. hónapra is, ha nem éri el az összeget).


Én inkább a teszveszen szoktam vásárolni és eladni is, nekem szimpatikusabb.

2008. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Én is a Teszveszt ajánlom, bár eddig inkább a Vaterán üzleteltem (3 hónap alatt 130 eladásból több, mint 60 ezret fizettem nekik jutalékot)

Rohadt pénzéhes köcsögök, letiltanak egyből, ha valami nem tetszik nekik.

Most azt tervezem, hogy végleg átmegyek a teszveszre.

Az eladói szemmel jobbnak tűnik, viszont vásárolni jobb a Vaterán, több a választék.

2008. jún. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a teszveszen nagyobb a választék, legalábbis ami engem érdekel, az a vaterán nincs is!
2008. jún. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az első hozzászóló. A második hozzászóló rosszul tudja mert 1500-tól jön ki a számla. Én eddig kb 200 dolgot adtam el, de nem fizettem sok jutalékot, szerintem el sem érte a 10ezret (mostanáig mert ma reggel jött az egyenlegértesítőm hogy 3000-t kell befizetnem a teszveszre). A vatera annyiban különbözik hogy nagyobb és értékesebb dolgokat többet és többfajtát lehet venni, mint a teszveszen. Amugy a teszvesz a jobb mert könnyebb , érthetőbb.
2008. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,áttanulmányozom újra a szabályzatot de lehet segítséget kérek majd hozzá tőletek:)
2008. jún. 3. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!