Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova lehet bejelenteni, ha...

Hova lehet bejelenteni, ha valaki jogtalanul kap segélyt? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Az illető vallotta be nekem részegen,hogy neki nem járna,sőt többet is kap mint más,már le is járt volna,ledolgoznia sem kell 30 napot.Mert ez így el van intézve-mondta ő.Amit kap azt is alkoholra költi el.Próbáltam megkérdezni ahonnan kapja,de nem adhatnak ki imformációt.Szerintem ez valami csalás,és névtelenül be szeretném jelenteni,de hova...

2013. jan. 9. 10:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
minek, téged hogy károsít meg ezzel?
2013. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazságtalannak tartom,hogy egyesek az állam pénzéből alkoholizálnak,mások akiknek tényleg szükségük lenne a pénzre 3 gyerekkel,itt szenved a szomszédom,egyedül álló,és családi pótlékból él.Mert a kicsiny falunkban az önkormányzatnak nincs pénze...De erre meg van?
2013. jan. 9. 10:30
 3/16 A kérdező kommentje:
És egy erőszakos,rosszindulatú ember,aki dolgozni nem akar,soha nem is volt munkahelye.
2013. jan. 9. 10:40
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik irányból teljesen jogos amit mondasz, főleg hogy egy ilyen emberről van szó, de azért azt te is tudod hogy hiába vonják meg a pénzt tőle, azt nem fogják másnak odaadni.


Elég sok olyan ember és """"közösség"""" van az országban aki pusztán segélyekből tartja fenn magát ugye.


Ha egyenként mindtől elvetetnéd a pénzét, akkor sem adnának annak akinek eddig nem adtak.

2013. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Másrészt, ha részeg volt, nagyon meglehet, hogy csak a szája járt, ahogy mondani szoktuk. Felvágni, nagyzolni, befolyásosabbnak akart mutatkozni előttetek, mint valójában.

Én nem hinném el egy szavát sem! Ha jobban utána-nézel, meglehet, hogy elissza azt a keveset is amit kap, és otthon egész hónapban csak zsíroskenyeret, vagy esetenként még azt sem esznek!

2013. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát ami a legdurvább,hogy az annya tartja el.ő ad neki enni.És nincs kevés pénzük,nem éjheznek.
2013. jan. 9. 12:51
 7/16 A kérdező kommentje:
És közben mindenkit lenéznek,kinek kevés a pénze,vagy szegény.
2013. jan. 9. 13:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Az annyát! * = az anyját! :))))
2013. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Van okom hogy haragszok,most küldtek el tőlük egy albérlőt,mert mertek szólni hogy sokkal több rezsit fizetnek,mint amennyiben megállapodtak,erre ők azt mondták hogy azért mert nem használnak annyi villanyt.És közben az egész udvart velük takarították,fű-gaz nyírás,kertészkedés stb,ők meg semmit nem csináltak.Egy családot küldtek el,gyerekkel a semmibe.Mert nincs hová menniük.
2013. jan. 9. 13:28
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocs,elírtam.*Anyját
2013. jan. 9. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!