Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzbehajtó, adósságrendező...

Pénzbehajtó, adósságrendező céget, esetleg adósság felvásárlásban érdekelt személyt keresek. Hogyan juthatnék mielőbb a jogosan nekem járó pénzhez?

Figyelt kérdés
Hivatalos szerződésben rögzített, közel egymillió forintnyi kintlévőségem van. Volt párom, akinek kölcsönadtam, a válás óta nem hajlandó fizetni. Se a gyerektartást, se az adósság törlesztőrészletét. Egy ideig munkanélküli volt, ekkor én jóhiszeműen elnéztem neki,hogy nem tud fizetni, most az új feleségével nyaralgat, miközben nekem több, mint félmillióval tartozik! Egy "jóbarátomnak" szintén kölcsön adtam anno, (320.000-et) akit ugyanígy hidegen hagy, hogy én miatta kellett, hogy hiteleket felvegyek, mert közalkalmazottként egyedül nevelem a gyerekemet, és albérletben lakom. Bírósághoz fordultam, de közel egy év pereskedés és újabb ablakon kidobott százezer forint után csak az összeg felét ítélték meg, mert "nem mondtam fel a kölcsönszerződést". Elegem van, elkeseredett vagyok és mielőbb pénzhez szeretnék jutni. Ha nincs jobb megoldás, eladnám az adósleveleket, bár így valószínűleg kevesebbet kapok, de azt rögtön. Tanácsokat, segítséget kérek! Előre is köszönöm.

2013. jan. 20. 22:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!