Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnék frissen indult,...

Hol tudnék frissen indult, kis magyar vállalkozásba vagy vállalkozóba befektetni? Lenne rá 2 millió forintom.

Figyelt kérdés

Ez a vagyonom kevesebb, mint 10%-a. Próbáltam már a tőzsdét hasonló nagyságrenddel, de néhány alkalomtól eltekintve ma még az állampapírok vagy a bankbetétek is többet hoznak, mint a tőzsde.


Úgy gondoltam ezt a 2 milliót is diverzifikálnám kb. 2-3 vállalkozás felé (mondjuk 500-1 millió körül fejenként), amik ígéretesnek tűnnek és személyesen belenézhetnék mindenféle tervükbe a pénzemért cserébe, de nem járnék a nyakukra.


2013. jan. 29. 20:23
 1/3 anonim válasza:

Szia

[link]


Ez az én hirdetésem, 20 éves diák vagyok, tele érdekes ötletekkel. Főleg organikus, luxus és egyéb kivitelű üveglámpákat, gyerekszobai hangulatlámpákat és egyebeket szeretnék gyártani, de mivel tanulok és a diákhitelem pont arra elég, hogy ellegyek a városban nincs pénzem előállítani a prototípusokat, megkezdeni a gyártást, de a piaci kapcsolataim megvannak, üzleti tervem is van.


Ha érdekel kérlek jelezz vissza.


Bármi kisülhet belőle, hatalmas pénzek vannak a művészetben, egy mondjuk 20-30 ezer forintból előállított lámpát akár 2-300 ezerért is el lehet adni ha neves lakberendezőkhöz kerül be a portfoliom, és sok kiállításon tudok részt venni.

2013. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi újfajta belsőépítészeti megoldások, különféle dizájnelemek, burkolatok legyártásával szeretnénk foglalkozni, magyarországon egyelőre csak importból lehet hozzájutni elég magas áron. Az első pár darab már legyártásra is került valamint megtekinthető ennek munkafolyamata. Minimális kezdő befektetés szükséges az alapanyagok megvásárlására amik önmagukban is továbbértékesíthetők így csökkentve a kockázatot. Mindenféle gyártószerszám és üzleti kapcsolat a rendelkezésünkre áll. A vállalkozást pár héten belül terveztük elindítani. Ha komoly a kérdés, keress meg! Üdv!
2013. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Errrika válasza:

Tisztelt Uram,Hölgyem,


Raklapos áru beszerzésével és terítésével (bizományos alapon)foglalkoznánk. Az áru beszerzéséhez és a szállításhoz (lehetőleg saját autó beszerzése)keresünk tőkét. A beszerzés helyei és a terítéshez szükséges kapcsolatok megvannak.Ha érdekes lehet az Ön számára ez a fajta befektetés várom szíves válaszát.

2014. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!