Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munka lehetőség. Szerinted...

Munka lehetőség. Szerinted átverés, vagy leht hogy lesz munkája az embernek? Tudtok róluk valamit? Tapasztalat velük? Nekem ezt írták.

Figyelt kérdés

Jó napot kedves jelentkező!



Kérem olvassa el figyelmesen!

Cégünk több féle munkát biztosító cég.Tudást nem igénylő munka,

egyszerűen elvégezhető és jól is lehet vele keresni.A fizetés teljesítmény szerint van,napi hat órai munkával megkeresheti a 100.000 Forintot.Hosszú Távra keresünk munkatársakat!

Alkalmilag is végezheti,szállítási munkatársunkkal megbeszélheti hogy egy héten mennyi munkát szeretne vállalni.


Tollak összeszerelése,csipesz összerakás,csomagolás és felcimkézésről van szó,de adódhatnak egyéb munkák is ,gyöngyfűzés illetve internetes munka.Mindegyik ajánlatunkal jól kereshet és biztos fizetéshez juthat.

A munkához minden cimkézési illetve csomagoló anyagot biztosítunk.

Darab szám szerint van a teljesítmény,ezeket munkatársunk részletesen elmondja majd önnek,és természetesen megmutatja a munkavégzés folyamatot is.



Ha félre eső helyen lakik,nem gond mindenhová kiszállíttunk.



Fizetését hetente kapja meg munkatársunktól aki hetente megy a leszállított anyagért,első alkalommal szerződés kötés is van.

Mivel a munkát otthon végzi munkatársunkkal a bejelentés részleteit is megbeszélheti!



Minimális befektetés szükséges,egyszeri!!1000 FT kaucíó.


Befizetés után már maximum 3-4 napon belül dolgozhat.

Az 1000 Ft-os kaució után nem kérünk semmire pénzt,erre azért van szükségünk,mivel az anyagot ingyen visszük ki önnek.

Szállítási költség nincs,és az ezer forint kauciót az első fizetéséből visszakapja.


Amennyiben felkeltettem érdeklődését cselekedjen,



Név:Milák Endre


11773425-02527477 bankszámlaszámra.



Ajánlanám az OTP bankon belüli befizetést,mivel költségmentes.



Ezután küldje el nekem pontos adatait,név,cím,telefonszám.Ezután válasz emailben tájékoztatom,vagy munkatársunk telefonon keresi önt.


Én adatait továbbítom munkatársunknak,aki 2-3 munkanapon belül felkeresi önt,munkakezdés céljából.


Természetesen tisztába vagyunk vele hogy manapság sok az átverés,de mi jól jövedelmező munkát biztosítunk,hosszú távra.


Amennyiben nem és mégis átverjük,esetleg nem biztosítunk önnek munkát, egy a biztosíték.Elmegy a rendőrségre és feljelent.



#állás #szerinted átverés?
2013. jan. 31. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Minimális befektetés szükséges,egyszeri!!1000 FT kaucíó."


Innentől egyértelmű. Befizeted az ezrest, és soha többet nem hallasz róluk.

2013. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 100 ezernél megdőlt, az ezer forint pofátlanul alacsony.
2013. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50 ezer alatt szóba se áll veled a rendőrség...
2013. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!