Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 14 évesen hogy tudnék keresni...

14 évesen hogy tudnék keresni egy kis pénzt?

Figyelt kérdés
a családom nem áll valami jól anyagilag....most szanáltam ki a ruháimat hogy odaadjuk a szegényebbeknek...a ruháim 99%-a kicsi rám...kéne venni elég sok ruhát,amit tudnék hordani..meg mégis csak tini lány vagyok meg imádom a ruhákat ilyenek..nem szeretném anyuák vállára rakni azt hogy még ruhákat vegyenek nekem ilyenek...
2013. febr. 1. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez pénz, tele van az internet lehetőségekkel.


pl.: [link]


Itt kérhetsz ruhákat, meg a tieid közül, amik már nem jók rád adhatsz másoknak ajándékba.


Meg vannak csereoldalak, ruhákat kérhetsz más tárgyakért cserébe, amiket nem használsz már. Vagy aukciós oldalakon 1 forintért árulnak sokan ruhát, jó állapotban levőket is. Ha a lakóhelyedhez közeli eladóktó vásárolsz, még postaköltség sincs, odaadják személyesen.


Ha mindenképp pénzre van szükséged, abban is tudok segíteni, én azt is a neten keresek, de az hosszabb távú dolog, nem úgy megy, hogy elkezded és máris lesz egy csomó pénzed.

2013. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:

Bp-en például van már sok használt ruha bolt. Én is szoktam benne vásárolni mert sokuk alig használt vagy csak átlagosan, és divatosabb dolgok is vannak. Itt nálunk van pl egy ilyen használt ruha bolt ahol minden kedden minden ruha 100Ft ! Arra talán futja nektek is ez nagyon olcsó. Azért persze ezért az árárt inkább egyszerű ruhákat lehet kapni. A HÁDA árul már jobbakat és egy férfi ing vagy könnyebb pulcsi 950-1200Ft. Az se rossz és ezek már egész jók. Ha ez belefér nektek.

[link]

2013. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!