Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A foglaló amit albérletre...

A foglaló amit albérletre kifizetek, az az egy havi bérleti dij az beleszámít később a kaucióba?

Figyelt kérdés
Anno lefoglaltam egy albérletet egy havi bérleti díj fejében, és rákövetkezo hónapban bekoltozeskor fizettem még 1 havi kauciót és a tárgyhavi bérleti díjat. Most hogy költözöm el, csak egy havi kauciót ismer el a tulaj. Kinek van igaza? Kérlek segítsetek!!
2013. febr. 2. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni, mi áll a szerződésben.

(Ha ott is "foglaló" áll, akkor vagy a kaucióba vagy a havi díjba bele kell számítani.)

2013. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindig foglalóról papírt iratok.Szó az elszáll.Vissza jár az egy havi amit legelsőnek adtál oda.De mivel nem tudod bizonyítani(tanú,papír) így nem sok esélyt látok.A mai világban papír nélkül semmibe sem lehet bele menni:(
2013. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!