Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kukoricacímerezéssel milyen...

Kukoricacímerezéssel milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetes...!35 fok,csörtetsz a kukoricásban,a levelek borotvaélesek-de legalábbis durva felületűek-összekaristolják az izzadt bőröd,amire ráragad a por és a virág pollenje-ezért kell címerezni,hogy ne legyen virág a kukoricán,értsd;le kell szakítani-és írtózatosan viszket a bőröd,még napok multán is...Én egyszer csináltam,megfogadtam,soha többet!!!_Minden elismerésem a földművelőké!!!!
2008. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok. Amikor először mentem diákszövetkezethez, nem tudtak munkát adni csak címerezést, de mondták nem ajánlják, nehogy károsuljon a testi és lelki épségem:) Végül nem mentem, és a tapasztalatakból ítélve nem is bánom.
2008. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én ellenpélda vagyok, gimiben minden nyáron mentem a sulival címerezni, hatalmas buli volt!!! És még pénzt is kerestünk közben. Persze vannak kellemetlen részei, ahogy előttem írták, de nyár van, barátokkal, haverokkal vagy, és szerintem életre szóló élmény lehet.
2008. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Két éve voltam (lány vagyok)címerezni és nagyon jó volt. A társaság nagyon jó volt. Az idő is nekünk kedvezett és még pénzt is kerestünk. Ahogy leírták már vannak kellemetlen részei a feladatnak, de tűrhető.
2008. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én most megyek. Tanács: hosszú ujjú nadrág és felső, kesztyű és sapka mindenképpen legyen nálad, hátitáskádban 4 l víz. Én így csinálom, kicsit melegem van, de inkább izzadjak mintsem szétvágjon a levele.
2009. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem :D Jó, mocsok meleg van, vág a tetves kukoricalevél, koszos és izzadt leszel, ezt aláírom. De én akkor is szeretem csinálni :))) Buli az egész :) A csapatban rajtam kívül még egy darab lány van, mindenki más fiú, plusz hozzá még az, hogy én jó öt évvel idősebb is vagyok a többieknél, de így is marhára élvezem, jól elpoénkodunk, meg jó érzés kicsit suttyóskodni :)
2011. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!