Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feladtam a postán egy csomagot...

Sör-rétes kérdése:

Feladtam a postán egy csomagot és a postás visszahozta azzal az indokkal h "rossz a cím" Ilyenkor a postaköltséget amit kifizettem a csomagra buktam vagy ha újból visszamegyek a postára és feladom megint akkor nem kell megint postaköltséget feladni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kell megint fizetni.
2013. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
A szolgáltatás megtörtént és a te hibádból nem teljesült, tehát újból fizetned kell...
2013. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Fel szálsz a buszra jukasztol rossz helyen leszálsz másikra fel szálsz akkor .....(én biztos nem jukasztok)de te posta költséget fizetni fogsz

hülye kérdés hülye válasz bocs.

2013. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Sőt órülj neki hogy a vissza kézbesitésért nem kért pénzt.Hiszen vissza is egy szolgáltatás történt amit ingyen kaptál!!
2013. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A feladáskor egy esetleges visszakézbesítés díját is fizeti a feladó, úgy hogy ne ragozzuk...
2013. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!