Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnék valamilyen segélyt...

Hol tudnék valamilyen segélyt igényelni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, illetve leszek holnap és 29 hetes terhes. Most érettségizem, már csak a szóbeli van hátra. Anyu mondta, hogy mennyek majd és igényeljek valamilyen segélyt, hogy egyedül vagyok, terhes vagyok és így sehol nem kapok munkát. Hova kell mennem és milyen segély illethet meg (még sose csináltunk ilyet, kérlek segítsetek)?
2008. jún. 9. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzathoz kell menned, és ott fognak ez ügyben segíteni. Valószínűleg meg is fogják ítélni a segélyt - vagy eseti vagy állandó jelleggel.
2008. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Helyi önkormányzat (városi vagy kerületi, nem a megyei), szociális osztály. Vagy családsegítő szolgálat.
2008. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!