Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki nem fizet egy...

Ha valaki nem fizet egy termékért, érdemes feljelenteni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Egy vevőm rendelt egy 2.000Ft értékű terméket. Farsangra kell, de a fizetését még nem kapta meg de fontos lenne hogy odaérjen időben.

Bedőltem,előre elküldtem ajánlottan,nem vártam ki az utalást. Írt hogy amint tud fizet. Ez kb 1,5 hónapja. Küldtem 10 levelet minimum hogy jó lenne küldeni a pénzt e semmi válasz vagy utalás.

Érdemes feljelenteni? Látom én még valaha azt a pénzt? :D


Minden email levelezés megvan bizonyítékként+ajánlott levél szelvénye hogy elküldtem.



2013. márc. 12. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
2000 Ft miatt kár lenne pereskedni, máskor légy elővigyázatosabb és ne dőlj be ilyeneknek.
2013. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LVM Kft. válasza:

Tisztelt kérdező!


Sajnos ilyen csekély összegben nem érdemes elindítani semmilyen eljárást, mert úgy sem foglalkoznának vele.

Azonban oly mértékben utána tudd nézni, hogy az elküldött címen ki lakik. Hol rendelte meg öntől? Ha esetleg valamilyen fizetős oldalon pl: teszvesz, vatera, aprod, stb. ott be tudja jelenteni azon keresztül és ők utána néznek ennek.

2013. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!