Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen az a postai dijcsomag...

Milyen az a postai dijcsomag ahol kézbe kapom a csomagomat, és nem értesitöt dobnak be?

Figyelt kérdés

Melyik az a postai csomag amit a postás házhoz hoz nekem?

Ez az elsöbbségi???

Soha nem hozza fel a postásunk az ajánlott levelet, vagy csomagot hanem mindig értesitöt dob be, akkor is amikor itthon vagyok!

Kérdésem az, hogy milyen összeget kell utalnom valakinek, hogy a csomagomat ugy adja fel, hogy kézbe kapjam???


Köszi a segitséget elöre is!


2009. szept. 18. 21:54
 1/3 anonim válasza:
75%
Panaszkodj a postán. Gondolom panelban laksz és lusta a postásod. Amúgy ajánlott küldeménynek hívják, és a postásnak ki kell hoznia, és amikor átveszed alá kell írnod. Ha nem vagy otthon, akkor dobnak be értesítőt.
2009. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem panelben lakom de 3 emeletes társasházban, és sajnos igen lusta a postásunk, mert itthon vagyok gyesen és ennek ellenére sosem hozza fel a leveleket, mindig nekem kell utaznom 2 naponta a postára 1 orát, hogy átvegyem az Ő lustasága miatt, és ez már nagyon idegesitő!!!


Sajnos olyan is volt már hogy az értesitöt sem dobta be és nekem kellet kiváltanom és utána járnom a csomagomnak!!!

:(((

jo lenne valamit ez ellen tenni!



Köszi a választ!

2009. szept. 18. 23:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ezt csinálta egy darabig a kézbesítő, mert nem akart feljönni a 4.emeletre... :-[

1-2 eset után betelefonáltam a postára és a kézbesítők osztályvezetőjénél tettem panaszt (időpont kell, mikor dobta be az Értesítőt, hogy utána nézzenek, ki kézbesített aznap)...

Jó alaposan lecseszték a postást, azóta dühöngve ugyan, de mindig felcaplat a 4.emeletre (mindig kap 2-300 Ft-ot, nem értem mi a baja?)... :]


Az "Ajánlott" levélküldeménynél és a "Csomag" küldeménynél köteles a postás becsöngetni és megpróbálni kézbesíteni a levelet ill. a csomagot. CSAK AKKOR dobhatna be Értesítőt, ha te nem vagy otthon vagy a lakásban senki más nem volt, aki átvette volna a küldeményt.


Épp elég drága amúgy is a postai díj, ezért köteles a postás kézbesíteni a küldeményt!!!


Nyugodtan ordítsd le a postások fejét : nem azért fizetsz egy kalap pénzt, hogy neked kelljen kajtatnod a leveleid ill. a csomagjaid után!... :[

2009. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!