Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdeklődhetnék ingatlan...

Hol érdeklődhetnék ingatlan átírással és ehez tartozó jogokról kötelezettségekröl?

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne és nem szeretném kihagyni ezt a lehetöséget vagy ha esetleg lenne valaki akinek leirhatom részletesen és tudna nekem privátba válaszolni az lenne a legjobb és nagyon megköszönném mert nagyon fontos lenne!!!!

2013. márc. 31. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobban akkor jársz, ha közvetlenül ügyvédtől kérdezel, mert itt ügyvédek igen ritkán adnak választ. [Mert ha itt ingyen osztanák a tanácsot, akkor miből élnének?]

:-)

De azért privátban felteheted a kérdésedet.

2013. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm egyébként azthiszem neked már leírtam privátba és válaszoltál is de utánna még írtam 2 őt de arra már nem kaptam választ.. év voltam a 17 éves a ház átirással
2013. ápr. 1. 17:37
 3/4 A kérdező kommentje:
irtam még 1 privátot
2013. ápr. 3. 13:52
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben nagyon szépen köszönök mindent
2013. ápr. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!