Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rajtam kivül van itt már nem...

Rajtam kivül van itt már nem tanuló fiatal, aki nem nyilvántartott munkanélküli, sem hivatalos munkaviszonya nincsen?

Figyelt kérdés
Eddig "láthatatlan" voltam hivatalosan másfél évig, de most jelentkezni fogok a nyilvántartásba munkanélküliként. Megbüntethetnek azért, hogy eddig nem jelentkeztem?
2013. ápr. 1. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem büntethetnek meg érte.

Nem kötelező regisztrálnod magad a munkaügyiben.

2013. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
78%
Még akkor sem vagy láthatatlan. Ott van pl. a TB, amit vagy fizetsz magadnak, vagy nem, de ha nem, előbb-utóbb akkor is rájönnek. Azontúl érdemes minél előbb bemenni, mert munkát igaz úgysem adnak, de a regisztrációtól számított 1 év után igényelhetsz csak foglalkoztatást helyettesítő támogatást az önkormányzattól.
2013. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

És miért nem jelentkeztél másfél évig??

Mire vártál, a sült galambra?

2013. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
sülttgalambos idióta bizonyára sokszor voltál munkaügyi központban, igen, pont ott fog az ember állást keresni és találni. max felveszik 3 hónapra és kirúgják. akinek van vézettsége meg tapasztalata úgyis talál munkát, aki meg nem, ott sem fog.
2013. ápr. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!