Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foglalkoztatást helyettesítő...

Foglalkoztatást helyettesítő támogatással kapcsolatban. Most mennyi jár?

Figyelt kérdés

Január 28.-tól igényeltem és március 26.-án kaptam meg a határozatot hogy megkaptam a támogatást. Amiben le van írva hogy a januári pár napra 3040 ft és az egész hónapokra 22800 Ft jár.

Viszont most kaptam meg és csak egy havi érkezett.

Akkor most nem is fogom megkapni visszamenőleg?

Előre is köszönöm a választ!


2013. ápr. 4. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Be kellene menned, mert a 3040 Ft is jár Neked, ha megállapították. Ha nem utalással kapod, akkor lehet hogy a postás nem tudta kézbesíteni és visszaküldték.

Telefonálj oda vagy menj be személyesen.

2013. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és a februárit kellett volna hogy március elején megkapd, és most április elején a márciusit. Értem már. Akkor 2x22800+3040 amennyit kellett volna hogy kapjál.
2013. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen annyit kellett volna kapnom. Viszont csak a márciusi érkezett meg. Előbb azért nem kaptam(januári, februári) mert a határozat még csak most lett meg, így visszamenőleg kellett volna megkapnom.

Postai úton kértem egyébként.

Lehet a Polgármesteri hivatalnál kell kérnem hogy a pénztárban fizessék ki, legalábbis most ez az egy lehetőség áll fent. Csak ma pont nincs ügyfélfogadás.

2013. ápr. 4. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Holnap akkor feltétlenül járj utána, mert ők nem fognak sokat tenni azért, hogy Te biztosan a pénzedhez juss.
2013. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!