Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán megnyertem egy licitet...

Vaterán megnyertem egy licitet és ajánlott levélként akarom a pénzt elküldeni. Többi itt! (? )

Figyelt kérdés

A termék 5000Ft (mp3lejátszó)

A szállítási díja 600ft

[link]


Melyiket melyik helyre kell beírni?



2013. ápr. 8. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked egy rózsaszín csekket, azt a készpénz átutalási megbízást kéne feladni a postán, de akkor már egyszerűbb ha megbeszéled az eladóval, hogy utánvéttel adja fel neked postán.
2013. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ajánlott levélként nem lehet pénzt küldeni, jó reggelt
2013. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ajánlott levélben, tehát a borítékban pénzt küldesz, arra egyrészt nem vállal garanciát a posta, hogy meg is érkezik a címzetthez, illetve ha meg is érkezik a címzetthez, az simán letagadhatja, hogy nem is volt benne pénz. Ugyanezt a rózsaszín csekkel nem tudja eljátszani.
2013. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne küldj pénz levélben, én egyszer tettem bele aprót, mert többet utalt a vevő....el is veszett és a postás engem baszott le, hogy hogy gondolhattam ilyen hülyeséget, hogy majd megérkezik.
2013. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Omg. Postán nem egyszerűbb megkérdezni?? Postás csajszi még ki is tölti neked egy mosolyért cserébe.
2013. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oké XD

Ilyen postás dolgokban nem vagyok otthon.

Általában ha nyerek vaterán akkor a pénzt a bankban utalom át.

2013. ápr. 9. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:

"Általában ha nyerek vaterán akkor a pénzt a bankban utalom át." - És most miért nem így teszel?


De, ha ragaszkodsz a postai úthoz, akkor ahogy előttem is írták, ne borítékba add fel!

[link]

2016. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!