Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jár nekem valami segély vagy...

Jár nekem valami segély vagy valami járadék féle ha egyedül élek de tanuló vagyok? 18/L

Figyelt kérdés
Májusban költözök el szüleimtől, de még tanulok, jövőre érettségizem, nincs szakmám. Egy közeli rokonomhoz megyek. De mivel tanuló vagyok, jár nekem valamiféle segély vagy járadék? Nappali tagozatos vagyok.

2013. ápr. 22. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A családi pótlék jár, más nem.
2013. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ezen az oldalon meg azt írják, hogy nem részesülök benne amennyiben nem élek egy háztartásban a szüleimmel.

[link]

2013. ápr. 22. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
önmagadra kérheted a családi pótlékot, ami egy párezer ft-tal több mint a sima. ezt abban az esetben lehet kérni ha idiglenes lakcimed is lesz
2013. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!