Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen sportfogadási stratégiá...

Milyen sportfogadási stratégiákat ismertek?

Figyelt kérdés
Tippmixhez, online fogadáshoz.

2013. máj. 16. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne fogadj.
2013. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért ne? Jelképes összegű tétekre gondoltam csupán.
2013. máj. 16. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Önkorlátozás !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Kicsiben játszhatsz,de korlátozd a napi ,vagy heti,vagy havi pénzedet.
2013. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hookuszpook ***** válasza:
Tippmixhez nem tudok biztonságosat, online fogadáshoz a sportbefektetés stratégiát ajánlom. Rizikó nélküli hosszú távú nyereséget nyújt.
2013. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sportbefektetés? Hm... Kifejtenéd bővebben, hogy ez mit takar konkrétan?
2013. máj. 17. 20:11
 6/8 hookuszpook ***** válasza:
Elég hosszú lenne itt részletesen leírni, keress rá a kifejezésre. Konkrét kérdéseidre már tudok válaszolni akár itt is.
2013. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen. Rákerestem. Eléggé zavarosnak tűnik a számomra. meg aztán minden ilyen oldalon abba botlottam, hogy tölts le sport-arbitrázs programot stb. Hm... :S
2013. máj. 18. 09:13
 8/8 hookuszpook ***** válasza:

Azt nem írtam, hogy olyan egyszerű lesz, mint az, hogy:

Minden vesztes meccs után duplázd meg a tétedet, és folytasd addig, míg nem nyersz vagy már nem lesz annyi pénzed, hogy megtedd a következőt és így elvesztesz mindent. Itt két eredmény lehet: kevés nyeremény, óriási veszteség.

Viszont nem is annyira bonyolult, hogy ne tudja bárki megérteni. Annyi sport tudás sem kell hozzá, mint egy normál fogadáshoz. És ami a lényeg, hogy ezen nem lehet bukni.

Te tudod, hogy a rizikó mentesség és biztos nyeremény megér-e neked egy kis időt, hogy addig olvasgass és kérdezz, amíg megérted.

A sportbefektetés stratégiához az arbitrázs szoftver nem kötelező, viszont nagyon-nagyon megkönnyíti a munkát. Magadtól is megkeresheted a megfelelő meccseket, fogadástípusokat, viszont ez elég hosszadalmas elfoglaltság. Megspórolsz napi 2-3 Eurót, de vesztesz 10-30-at. Jó csere?

2013. máj. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!