Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valami támogatás vagy...

Van valami támogatás vagy segély amit igénybe vehetek?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy lakást amit a bank adott el mert nem fizették. Én is hitelből vettem. Amikor kiköltöztek végre 3 hónap után kiderült hogy lakhatatlan állapotban van. De nem tudom megcsináltatni és fizetni a törlesztőt is egyszerre. Ez a második lakásom, nem lenne baj ha lakható lenne és kitudnám adni albérletbe az egyiket. Kismama vagyok másodállást nem tudok vállalni. Van valami támogatás vagy segély amit igénybe vehetek?
2009. okt. 12. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Albérletbe akarod kiadni a nem használt lakásodat, és segélyből akarod rendbereakatni? Jól értem?
2009. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majdnem. Eladni most nem igazán lehet vagy csak nagyon alacsony áron. Meg nem is nagyon szeretném gondolva a jövőre ( mi van ha tényleg nem lesz nyugdíjunk) vagy jó lesz a gyereknek. De mondjuk szocpol? Létezik még? Vagy valami kamatmentes támogatás? Vagy bármi kis segítség.
2009. okt. 12. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Miattad (is) tartunk ott ahol vagyunk. És ezért fogok lelépni én is.
2009. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok szerencsét!
2009. okt. 13. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!