Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért javasolja azt az Ebay,...

Miért javasolja azt az Ebay, hogy azelőtt készítsek visszajelzést, mielőtt megérkezik a termék? Ha később probléma akadna, és panaszt teszek, nem fognak így elutasítani, ugyanúgy visszautalják a vételárat?

Figyelt kérdés

[link]


"Rate the seller only on the time it took to mail the item, not the time it took you to receive the item."


2013. júl. 10. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Félreérted.


Azt mondja a rendszer, hogy amikor a feedback készitésénél a kézbesitési időt pontozod (csillagokkal) akkor ne azt vedd alapul. hogy mennyi idő alatt jött meg, hanem azt, hogy az eladó mennyi idő alatt adta fel neked postán. Tehát csak azt értékeld, hogy az eladó mennyire gyorsan kezelte a termékedet. Azt ne értékeld, hogy a postai rendszer esetleges lassúsága miatt te lassan kaptad meg a terméket.

2013. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget.
2013. júl. 10. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!