Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Tgyás kiszámítása ha a terhességemet táppénzen töltöm?

Most havi 120.000 FT a fizetésem már fél éve.

Ha terhes leszek,akkor el kell mennem táppénzre,mivel nehéz fizikai munkát végzek.A tgyás összegét a táppénz összege után számolnák ki vagy az előtte lévő keresetem után?

Keress kérdéseket hasonló témában: TGYÁS

2013. júl. 15. 11:15  Privát üzenet  

A válaszok
Én úgy tudom, hogy a Tgyás a szülést megelőző év átlagbruttó bérének a 60%-a, javítsatok ki, ha nem így van.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. aug. 23. 04:12 Privát üzenet
A szülést megelőző év átlag bruttó bére lesz a Tgyásod alapja, tehát a fizetésed, nem a táppénz. Ha megvan a min. 180 bérezett napod akkor kaphatod a tgyást, úgy tudom, javítsatok ki, ha nem így van.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2013. aug. 23. 04:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Reál árfolyam kiszámítása?
Végleges magasság kiszámítása tényleg létezik? 13/L
Irja meg nekem valaki hogy hogyan kell kiszamolni a visszajarot? Gondot okoz nekem a a visszajaro kiszamítasa
Tgyás, gyed 2013-ban születendő első gyermek esetén. Hogy működik a kiszámítása?
Hová, hogyan számolja el egy életbiztosítás egy teljes naptári évét a biztosító? Ugyanis év elején jóváírja a hozamot, amelyet egy év múlva sem növel a szolgáltatási összeg kifizetésekor?!
Melyik honlapon tudom meg hogyan módosultak az adók, adókulcsok, társasági adó, kedvezmények, SZJA, adóelőleg, telekadó, ezek kiszámítása, és minden más, ami adóval kapcsolatos,...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!