Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelentkezhetek e közmunkára?

Zsoli25 kérdése:

Jelentkezhetek e közmunkára?

Figyelt kérdés
3-man élünk egy háztartásban.Édesanyám 80ezer forintot keres havonta. Édesapám közmunkás (sajnos)havi 49ezerért. Az a kérdésem hogy mivel nekem nincs munkahelyem úgy 9 hónapja munkanélküli segélyt sem kapok,hogy jelentkezhetnék e én is közmunkára addig míg nem találok valami mást helyette.

2013. júl. 15. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne jelentkezhetnél? Max nem vesznek fel. Én se találok semmilyen állást égvilágon. Rohadtul elegem van az egész mocskos országból és az egész életemből is.
2013. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt mondták egyszer hogy egy családból csak 1 embert foglalkoztathatnak. De a szomszédom azok is 3man vannak és mindannyian ott dolgoznak. Ezért nem értem.


Igen nagyon nehéz találni a mai világba rendes munkahelyet. Én is itt vagyok 27éves és egyszerűen nincs lehetőség sehova bekerülni. Nagyon elkúrtak itt valamit Magyarországon. Hiába mondják hogy új munkahelyeket teremtenek.

2013. júl. 15. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy családból több embert is foglalkoztathatnak.

Egy családban csak 1 fő kaphat FHT-t.

Viszont te hiába élsz a szüleiddel, külön családnak számítasz. (szociális törvény, fogalmak része)

2013. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszod, nagyon hasznos volt.
2013. júl. 15. 15:47
 5/7 Sándor G ***** válasza:
58%

1/4, nagyon eggyetértek veled, én is így érzek már egy idő óta.

A tököm tele van ezzel az országgal, a közmunkával, azzal hogy csak max.okt.15.ig hosszabitanak a vizügynél, de még az sem biztos, az öki-nél uez.megy, azután se se segély se munka, éhen hallhatunk.

Itt vidéken, hiába van 3-4város a közelben, nincs munkalehetőség, nem lehet normálisan élni, 3szakmával sem.

Havi 49ez.ft.ért vastag fákat szedünk ki, összevágjuk és rakjuk fel a traktorra, reggel 6h-tó du-2.ig.

Az összel+ télen meg nuku pénz, nuku munka lesz.

Szégyen gyalázat ez az ország.

2013. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sándor G ***** válasza:
79%

3/4, egy családban csak 1fő kaphat FHT,t, ez saknos igy van, annak ellenére hogy ez a tetves kormány, a választások idején az ellenkezőjét ígérte, mégsem változtatták meg a törvényt.

Azt is hallottam, hogy az öszi ülésszakban, egy tervezet szerint tovább csökkentenék, az FHT- összegét, ill. a segélyeket megvágják, ismételten.

2013. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az is megdöbbentő, hogy annyira csodálkoznak h sok a rablás, lopás. Sajnos nekem is muszáj most már, ez van, nincs pénzem, dolgoznék, de nem tudok, meg ha igen, akk nem elég a pénz. Ez van, majd elveszem attól akinek van.
2013. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!