Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az Apród.hu-n...

Trauboy kérdése:

Mit tegyek? Az Apród.hu-n átvertek! A hirdető törte magát, de az egész beszélgetésünk megvan, és a számlaszáma is meg a neve is!? Ha bemegyek a rendőrségre, mit fognak csinálni? Látom még azt a 11000 ft-t? Nagyon sokat jelent az a pénz! :' (

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben lehetne?Bár a helyzet első nézetre is elkeserítő.
2013. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A pénzt minden bizonnyal nem fogod.


De a feljelentést mindenképp tedd meg, mert egy részről ez az egyetlen esélyed arra, hogy a feljelentés hatására besz*rjon az eladó és visszaküldjön neked valami kis pénzt.

A másik pedig, hogy a te feljelentésed nyomán megkímélhetsz másokat az átveréstől...

2013. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az apródon találtam egy hirdetőt, ráírtam és azt mondta, hogy tud adni részletre telefont! Küldött képeket is meg minden! Azt mondta, hogy 10%-ot előre kér, és megbeszélés tárgya, hogy havonta mennyit tudnék adni! Kedden elküldtem a pénzt a számlájára, azt mondta szerdán feladta a telefont, ma meg törölte magát az oldalról! Ha nem láthatom, és nem üli le, akkor ezt énis megtehetem? Mert most b*sztak át másodszorra!
2013. júl. 16. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:

És nyugodj meg, át fognak harmadszorra is.


Aki ilyet elhisz, az meg is érdemli...


Jesszus...

2013. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most énis rakok fel kamuhirdetést! Jó ötletet adott ;)
2013. júl. 16. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké, de mikor a Gyorskocsi utcában éjszakázol 2 3 általános végzett rejtett erőforrással és reggelre tapsolni lehet majd a s3gglyukadba akkor majd ne légy szomorú :)
2013. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez a jó mentalitás! Megdöglik a lovam, dögöljön meg a szomszédé is..."szemet szemért" (ószövetség) tipikus zsidó sikersztori :D
2013. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia ,ha telefont akarsz vennu tegyél félre havi 500forintot és jövő nyáron hivatalosan is lesz telefonod.

Sajnos nem kamu a ne utalj előre duma! Mindent utánvéttel ,ha nem akarja akkor hagyd..

2013. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!