Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy paypal szamlam,...

Van egy paypal szamlam, amihez egy forint alapu bankszamla van rendelve. Most nyitottam egy EUR alapu devizaszamlat s ezt szeretnem hozzakapcsolni, de kapok egy ilyet: "Your bank account in Hungary must contain only Hungarian Forints. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy paypal szamlam, amihez egy forint alapu bankszamla van rendelve. Most nyitottam egy EUR alapu devizaszamlat s ezt szeretnem hozzakapcsolni, de kapok egy ilyet: "Your bank account in Hungary must contain only Hungarian Forints." Most ez azt jelenti, hogy az utalas soran: EUR->HUF->EUR konverziok lesznek? .

2013. júl. 26. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez azt jelenti, hogy ha Magyarországon vezetett számlát akarsz a fiókodhoz csatolni, akkor az csak forintszámla lehet.
2013. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez volt a kerdesem pont, hogy semmikepp se tudok NEM forint alapu szamlat hozzarendelni a paypal szamlamhoz? Mo-n nyitottam a Raiffeisen-nel s EUR alapu deviza..
2013. júl. 26. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, nem tudsz Mo-ról deviza alapú számlát a PayPal-hoz rendelni.
2013. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
S akkor atutalni se tudok gondolom deviza számláról paypal-re, hogy 'feltöltsem', igaz?
2013. júl. 26. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!