Mi az MLM?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
2008. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki az aki szereti az MLM rendszert? Mert eddig mindenki a rossz oldalát említette, de vannak jó oldalai is. Szerintem sokan nem is ismerik, azért mondják ezt.
2009. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is benne vagyok egy mlm rendszerű cégbe, de hála a jó égnek jól fizet. Nekem csak azok osszák az észt akik irigyek, mert én nem várom a mannát.

Meg ugye azok akik rosszat mondanak akik nem tudják megkülönböztetni az MLM-et a piramis játéktól.

2009. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A múlthéten egy " Kedves " emberkétől levelet kaptam, munkát ajánlott, hogy otthon végezhető és milliókat lehet keresni, ( nem is tízezreket ) mivel ez egy Utazás - Nemzetközi vállalkozás, kb 4-hónapja indult Magyarországon , és Londonban van a főnök, ( már ha van ) ilyen !!!!!

A kedves Úr csak, úgy erőszakosan be akart ráncigálni, hogy csak nézzek bele, és ki ne hagyjam ezt a LEHETŐSÉGET , mert Magyarországon főnök nincs , ez nem Munka csak KLUBTAGSÁG !!!

És ezután közölte velem csak akkor léphetek be hozzájuk ha befizetek 60 000 FT !!!!!!

Meg kérdeztem, hogy mit is kéne csinálni, 60 000 FT-ÉRT ?:))))

Hát egész nap leveleket írogatni, napi több 100-at, és beráncigálni az embereket az ( üzlet ) -be. persze nekik is 60 000 ft a BELÉPÉS !!!

És majd ( egyszer ) ha keresek is vele, utazhatók minden fele ahova csak szeretnék !!!

Közöltem vele nincs kidobni való pénzem, erre vissza írta, hogy megoldható kérjek kölcsön , és majd vissza adom ha már sikeres leszek !!

Ekkora pofátlanságot ! Emberek !!!!!

Játszani itthon is tudok társasjátékkal, és a pénzem is meg marad nem dobom ki az kukába, és ha majd lesz pénzem elutazom, ha nem meg úgy is jó, de a lelki ismeretem tiszta, hogy egy embertől sem csaltam ki 60 000 ft. !!!

És nem kel napi, 100-200 levelet írogatnom ( idegen ) embereknek, hogy má pedig lépjenek be mert akkor kapok én ( fizut ) ha minél többet becsalogatok, ebbe a jó kis PIRAMIS játékba !

Hát tőlem 1 forintot nem fog kapni, nem 60 000 -et. Ja és az ( illető ) sem kapott még semmi fizetést, mert még csak pár emberkét talált akit becsalt, és erre még NEM jár fizetés !

Jó kis játék, vad idegen embereket ZAKLATNI, mint engem is, remélem előbb utóbb rá jön a Kedves becsalogató , hogy az ő pénze is elveszett, és mehet a Pénze után , SAJNÁLOM )))))))

Nevetséges, emberek hova tart az emberiség ?:(((


Egy apuka aki tiszta ésszel gondolkodik, és nem ugrik a MILLIÓKRA !!


További kellemes napot mindenkinek !!


ERNŐ

2010. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

MLM = átverés


Ezt az alapösszefüggést, ha felfogja az átlagember, nem lesz semmi baja. Gond akkor van, ha elhiszi, hogy ezzel valós pénzt kereshet. Sajnos nagyon sok birka megeszi ezt a moslékot, főleg, hogy minél díszesebb cukormázzal vonják be.


A kemény valóság az, hogy ez a sok különböző nevű cég valójában mind 1 cég (vagy ott összpontosul), a ScienNet, NuSkin meg a többi ilyen Lehúzó RT. A javarésze ezeknek fiktív cég, illetve bábvállalat/fedőszervezet. A számítógépes vírusok írói már régóta alkalmazzák ezt a módszert a kamu virusirtók terjesztésénél (kiadják ugyanazt a szoftvert 50000 különböző néven). Higgyétek el, a főkolomposokon meg a holdudvarukon kívül ebből senkinek nincs egy fillér haszna se - gyakorlatilag ingyenmunkát végzel. Okosan ki lett találva, mert 600-900 forintért senki nem fog a bíróságra rohanni. Az, hogy "van termék", nem bizonyít semmit, az pedig még kevésbé, hogy kapsz pár papírlapot, rajta szép mézeshabcsók-szöveggel, ez is olyan mint a sok kamu virusirtó. Arra jó, hogy a bíróságon legyen mivel mosakodni, ha mégis bebukna a dolog...


Az senkit ne akarjon meggyőzni, hogy a munkaleírásban mindenféle szépen hangzó sikersztorikkal példálóznak, hogy "nekem bejött a dolog, milliókat kerestem", vagy amikor az ismerőseid bátortalanul megszólalnak, hogy "én hallottam valakiről, aki látott már valakit, aki olvasott valakiről aki ismert valakit, akinek már fizettek...". Teljesen mindegy, milyen név és milyen tekervényes szöveg mögé bújtatják, az MLM egy globális átvágás, kb. mint a nigériai csalások. Nincs ezen mit szépíteni, hívhatsz egy gombóc fagyit számítógépnek, attól abból még nem lesz számítógép. Az MLM egy nagy rakás szar, és nem lehet belőle várat építeni.


AZ a valódi munka,amiért valódi készpénzben fizetnek. Ha majd a kezedben tartod a bankókat, amikor nagybevásárlás után fizetsz, akkor biztos lehetsz benne,hogy a munka valódi. Addig pedig tekintsd átverésnek és lehúzásnak - hidd el, így SEMMIT nem veszítesz, sokkal jobban jársz.


"Ne tekints senkit halottnak, amíg nem láttad tulajdon szemeddel a holttestét. És még akkor is könnyen meglehet, hogy tévedsz."

2010. nov. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy MLM cégnél dolgozok, és nagyon meg vagyok velük elégedve. Pár órás munkából összejön 100 ezer, ami után csak 16 % szja-t kell leadóznom.Mellette nappali egyetemista vagyok.
2012. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!