Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb stratégia a...

Melyik a legjobb stratégia a Tippmix-ben?

Figyelt kérdés
Szerintetek???

2013. júl. 31. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Az amelyikkel mindig nyer az ember.
2013. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%

csak egy meccs, és azt nagy téttel, az ilyen 1,05, 1,12 meg hasonlókat pedig inkább kerülni.


sok kis odds-u ,,biztos'' meccset szerintem nem érdemes rakni


kell alaptőke hozzá rendesen, ha valóban normálisan akarod csinálni, mert a pár százas ,,bohóckodás'' csak arra jó h ne fapofával nézd a meccset hanem legyen min izgulni (szoktam ilyet csinálni, izgalomfokozásnak marha jó:D viszont nyereséged nem lesz belőle)


legjobb taktika pedig szerintem az h olyanra nem teszel amiről aztán fingod sincs, csak nézed a kínálatban és a neked tetsző odds-ok alapján összeírogatsz vmit. ha vmiben nem vagy képben inkább hanyagold. utána kell nézni mindennek, elemezni, stb. legjobbak szvsz a top bajnokságok, a nagy világesemények, bl, el, stb. ill. nagyon tudnám ajánlani az élő fogadást. nézed az eseményt, és ott már kezd kialakulni benned egy kép h ki h játszik, ezen el tudsz indulni, és csak akkor fogadsz, nem pedig előre. remélem tudtam vmit segíteni, ha kérdés van csak bátran

2013. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!