Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vennétek apródról/jófogásról...

Vennétek apródról/jófogásról előre utalással nagyobb összegű terméket?

Figyelt kérdés
Természetesen ismeretlen eladótól.
2013. aug. 15. 17:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem, csak a személyes találkozóban és átadásban hiszek.
2013. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

az sajnos nem megoldható a távolság miatt (egyébként mélységesen egyetértek!), viszont attól félek, hogy nem fogja feladni a terméket, miután megkapta a pénzt. Kértem tőle biztosítékot, azt mondta, nem akar rendőrségi ügyet.


Milyen egyéb lehetőségek vannak még?

2013. aug. 15. 17:41
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Nem vennék, te se tedd!

Utánvétel sem jobb, mert nem tudod, mi van a csomagban.

2013. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

ez is igaz...

kár, pedig nagyon jó árú cucc lett volna. Azért köszi!

2013. aug. 15. 18:42
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Igen, pont így csalogatják a csalók a balekokat.
2013. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
azért egy 300.000ft-os 3d TV-t 200.000ft-ért kínálnak inkább elutazom.
2013. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

azért ennyire nem nagy értékű a cucc :D

csak nekünk azért sok pénz lenne, ha elbuknánk.

2013. aug. 15. 19:42
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Persze, akkora értékekkel játszanak, amekkoráért még nincs kedved jogi útra terelni a dolgot. Tehát mondjuk 10-30 ezer... Gondolom az is utólag derült ki, hogy messze van...
2013. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem vennék, és neked sem ajánlom. Az apródon, jófogáson rengeteg a csaló, itt gyakorin is sok kérdés megfordult már ezzel kapcsolatosan. Az egyikkel privátban is beszéltem, mert érdekelt, hogy mi lesz belőle, ő majdnem 50ezret utalt át a semmiért, tett feljelentést is, de nem lett eredménye.

Főleg akkor gyanús, ha valamit túl jó áron akarnak eladni. Lehet, hogy nem verne át, benne van a pakliban, hogy pont egy becsületes eladót fogtál ki, de ez csak akkor derülne ki, ha elutalnád a pénzt, de szerintem nem éri meg a kockázatot. Inkább vásárolj másmilyen formában, megbízhatóbb módon. Lehet, hogy valamivel több pénzedbe fáj, de legalább meg is kapod.

2013. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

a hirdetés teljesen másik megyébe van feltéve (ahol én lakom), mint ahol a termék/eladó valóban van. Mivel az egész úgy indult, hogy elmegyek érte, és kiderült, hogy az ország másik felében egy pici faluba kellene menni...

Köszönöm mindenkinek!

2013. aug. 16. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!