Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha elhagytam...

Mit lehet tenni ha elhagytam egy sárga csekk bizonylatát?

Figyelt kérdés

Befizettem a postán, majd eltűnt az a része ami nálam marad, amivel tudnám igazolni, hogy befizettem. Erre most nagy szükség lenne (tankönyvbefizetés).

Ha a suliban nem adom le szerdáig nem lesznek könyveim, mit lehet tenni? Ha postára bemegyek akkor vissza tudják keresni és adnak másolatot?


2013. szept. 2. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:

A befizetésről lehetőség van feladóvevény másodpéldányt kérni, a hirdetményben kihirdetett díj ellenében. A készpénzátutalási megbízáson befizetett összegről utólagos elismerést kizárólag a Posta Elszámoló Központ adhat ki. Elérhetősége: Budapest XX. Attila út 40., postacíme: 1201 Budapest, Postafiók 91., az ügyfélszolgálat telefonszámai: 1/421-7575, 1/421-7576."

[link]

2013. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!