Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha csomagot kapok, de a...

Ha csomagot kapok, de a postás nem tudja nekem átadni (vagyis nem vagyok otthon), akkor ugye elviszi a postára. Kapok én erről valahogyan értesítést +ha 13 vagyok, és nekem küldték, a postán át adják-e? (személyi, lakcímkártya van)

Figyelt kérdés
Ha nekem nem adják át, hogyan juthatok hozzá a csomagomhoz?

2013. szept. 19. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

bedob a postás egy papírt, mikor volt kint, mit hozott, és mikor tudod átvenni, személyi, lakcímkártya ellenében kiadják ha a nevedre és címedre jött a csomag.


Aznap nem, de kb. másnaptól át lehet venni rajta van a papíron amit a postás ott hagy.

2013. szept. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk aznap is át lehet venni, de olyan délután 4-6 között, mert addigra visszaviszi a postánkra. Az már a mi luxusunk, hogy nem 4-ig van nyitva, mint sok kisebb településen. Az első tökéletesen leírta egyébként.
2013. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Teljes mértékben kielégítő válaszokat kaptam, ment a felértékelés! :)
2013. szept. 19. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Kissé rossz mindegyik válasz, mert neked személyi ellenében SEM adják ki, mert nem vagy 14 éves :))


Olyan hozzátartozód veheti át, aki veled lakik és betöltötte a 14. életévét!

2013. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!