Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Arról lenne szó, hogy Ebay-ről...

Arról lenne szó, hogy Ebay-ről rendelnék egy sapit, de két féle szállítási lehetőség van, amit nem tudok eldönteni miben már, mert nagy a kettőközti ár különbség. Mi a különbség a két szállítási lehetőség között?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 13. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt válaszd.
2013. okt. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az elsőhöz valszeg van követőkód. nehezebben veszik el, bár nekem még egy csomagom se veszett el, pedig 100nál is többet rendeltem már, főleg kínából. de volt britektől és amcsiktól is.


Az leső szállítás k.a drága, döntsed el te, hogy megéri e ennyit áldozni rá. Egy 20e Ft-os terméknél pl lehet megéri azzal kérni, de egy 1-2ezres terméknél ostobaság lenne.

2013. okt. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából egy 1700 forintos sapkáról van szó. Mit gondoltok ugyan olyan megbízható az olcsóbb kiszállítás?
2013. okt. 13. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
mivel nem ajánlott, ezért nyilván nem annyira megbízható. De jó lesz az első is. nagy eséllyel megkapod. Nekem még nem volt gondom az olcsó levelekkel, egy se kallódott még el. Főleg angoloktól nem.
2013. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elkallódás inkább akkor esélyes, amikor már ideért Magyarországra. Nálunk elég pofátlanul lenyúlnak sokmindent a postán egy "elkeveredett valahol" magyarázattal. És olyankor már annyira mindegy, hogy van e követőkód. Bár ez nagyobb csomagoknál szokott előfordulni, rengeteg ismerősöm járt már így, sőt postás ismerősöm is mesélte, hogy miket haza nem vittek. Én eddig még csak kisebb dolgokat rendeltem és az mindig rendben ideért.
2013. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jaja, bnőm is dolgozott postán és mesélte, hallásból tudta ő is, hogy az elosztóban lopnak mint állat.


Ettől függetlenül nekem még megérkezett minden szerencsére.

2013. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom remelem szerencsevel jarok majd, mit ti!:)
2013. okt. 14. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!