Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik történnek egy csapatépítő...

Mik történnek egy csapatépítő tréningen?

Figyelt kérdés

2008. júl. 7. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez attol függ ez egy igazi csapatéítö tréning vagy csak hasonló.


az igazin olyan csapat játékok vannak ahol külömbözö szituációkat adnak amiket meg kell oldani egyénileg személyesen. a legjobb ilyenkor mindig segítökésznek és aktínak ellni de nem hangadónak, nem mindenkinél jobban tudónak. itt sok minden kiderülhet, pl egy hallgatag emberöl hogy nem is olyan rossz csapat vezetö, vagy egy csapatvezetöröl hogy képtelen a csapatát vezetni. ezek álltalában több naposak és nem vesznek részt a fönökök. ezt kimondott erre specializált csoport rendezi akik aztán kielemzik az embereket. itt barátságok születehtnek össze hozza a csapatot.


aztán va aminek csak a neve az ott össze jön a nagy csapat esznek isznak jót nevetnek. (jól bebasznak a mamnagerek is) aztán ennyi.

2008. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátom cégénél a csapatépítő tréning annyi volt, hogy elmentek a Balaton mellé, két órán keresztül próbálkoztak az előírt játékokkal, majd mindannyian berúgtak, mint az albán szamár.
2008. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Játékok, ügyességi versenyek. Tulajdonképpen arról szól, hogy azon kívül, hogy munkatárs, ismerd meg jobban kollégádat. A vége általában mindig BULI! :-)
2008. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én a negatív példát említem meg.A közösségépítő programokat nem minden cég fizeti meg, inkább csak mások által hallott eseményeket akarnak lemásolni, de szakmai tudás nélkül italozás és minősíthetetlen viselkedés lesz a vége.

A legrosszabb, ha versengés alakul ki a fiatal női dolgozók megkörnyékezésében, és élen jár benne a "nagy főnök". El lehet gondolkozni, hogy a továbbiakban a dolgozók között pedig milyen tisztelet, bizalom és egyéb indulatokra épülő közös munka lesz? Ki maradhat, kinek kell mennie? A családos nők vagy férfiak további viselkedése milyen lesz?

2010. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező ha jól sejtem nem a piálós, kinek kivel kell " lefeküdni " tréningekre kíváncsi

Feléleszteném a témát. ( lehet hogy sikertelen lesz )

Munkehelyemen a " támop féle csapépítő tréning van.

Régóta együtt dolgozó munkatársakkal, vegyes csapatok.

És nem a Balaton mellett :(.

még nincs vége, de nagyon érdekes dolgokról volt szó. Sok szerepjátékkal. És persze sokunknak volt jó pár fogalom teljesen ismeretlen.

Nekem ( férjemnek is mert kérdeztem ), pl az " Asszertív ".

A szalagmeló, lakatos melósok kevésbé találkoznak ezzel.

többi " kulcsszó " ismerős és sokat akarva aratlan használjuk. Jókor, jó időben, ez megint más kérdés...

2015. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!