Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudok 100%-os bizonyosságo...

Hol tudok 100%-os bizonyosságot szerezni afelől, hogy egy külföldi munkát kínáló cég valódi, és nem átverés?

Figyelt kérdés

A feketelistások oldalán nincs rajta, csak egy, a hitelességével kapcsolatos kérdés.

( www.londonimunkak.info )


2013. nov. 11. 14:26
 1/3 A kérdező kommentje:
londonimunka.info, na
2013. nov. 11. 14:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehol nem tudsz erről megbizonyosodni! A céget nem ismerem, de olyan cégről, amely ide Angliába megbízható közvetítő lenne, még nem hallottam, pedig már 6 éve élek itt. Volt néhány ismerősöm, akik gyenge angollal próbáltak valami céggel kijönni, aki állítólag a Tesco raktárba helyezték volna el őket, én annak idején tájékoztatást kértem, és a Tesco nem állt kapcsolatban ezzel a céggel, szóval átverve lettek volna, ha nem járok utána.


A legbiztosabb módszer az, ha jó nyelvtudással és legalább 2-3 hónapra elegendő kezdőtőkével érkezel, és mindent te magad intézel. (Ha megy az angol, akkor nem lehet gondod, ha meg nem megy, akkor maradj otthon)


Olvasd el ezt a közvetítőkről: [link]

2013. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lcps ***** válasza:

Az előző válasz mindenben helytálló.

A legjobb ha a szerint cselekszel.

Még fokozható, ha leirja a körülményeket ahol kell élned, amig meg nem alapozod a jövődet egy minimálbérből.

Szerencsés esetben is 1év nyomor.

2013. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!