Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miert nem vártak a Jozsefvaros...

Miert nem vártak a Jozsefvarosi piac bezárásával karácsonyig? Két nap mulva bezár, tényleg a csütörtök az utolso nap h. nyitva lesz a piac?

Figyelt kérdés
Zsebesek minden piacon vannak, semmi rossz tapasztalatunk nem volt ezzel a jo piaccal. Nagy segitseg volt. Hová menjünk ezek után?

#Jozsefvarosipiac
2013. nov. 19. 19:31
 1/8 anonim válasza:
0%
Azért, hogy multiknál költsd a pénzed.
2013. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer voltam, szerintem nagyon igénytelen volt, nem kár érte.
2013. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Hamis cumókat árultak. Megérdemelték. Vásárólj eredetit, legalább jobban jársz, mert tovább kitart !
2013. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De tényleg jól tudom h. csütörtökig még nyitva lesz? Penteken mar nem ugye?
2013. nov. 19. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Pénteken már tuti nem lesz nyitva, csütörtökön még lehetséges. Karácsonyig meg ezért nem várnak:


"Június közepén jelentette be Kocsis Máté, Józsefváros polgármestere, hogy a kerület a józsefvárosi piac üzemeltetőjének bérleti szerződésének felmondását kéri a tulajdonos Magyar Nemzeti Vagyonkezelőtől és a MÁV Ingatlangazdálkodási Igazgatóságától. A szerződéshez 150 napos felmondási idő kapcsolódik, így - a Pénzcentrum.hu információi szerint- november 21-én, csütörtökön zár be a Négy Tigris piac (úgy tudjuk, november 21-én jár le a felmondási idő, a Négy Tigris piac területét ekkor kell, hogy az üzemeltető átadja a MÁV-nak). "


Szerintem sem kár érte, abszolút nem volt nagy szám. Egyszer kétszer elmentem még évekkel ezelőtt, mert ismerőseim úgy oda voltak érte, hogy jó áron milyen jó cuccokat kapni, aztán csak csalódtam benne. Egyáltalán nem voltak olcsóbbak a dolgok, mint egy sima kínai boltba. Tele volt hamis márkajelzésű ócska cuccal, vettem egy felsőt, bontatlan csomagban volt, otthon bontottam ki, erre már el volt szakadva a varrásnál...

A hely szűk, a rakodókocsikat meg simán rádtolják ha nem ugrasz el egyből. Undorító volt.

2013. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Miért viperát meg sokolót akarsz adni karácsonyra?

Más meg mindent lehet kapni máshol is.

2013. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, az árusok néha agresszívak, de légy szíves hol lehet még kapni olcsó márkás utánzat-replika árut? Nem tudjátok? Nekem beváltak
2013. nov. 21. 13:52
 8/8 anonim válasza:
Én tegnap előtt voltam és még nyitva.
2013. dec. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!