Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek gyorsan pénzt?

Hogy szerezzek gyorsan pénzt?

Figyelt kérdés
25ezer forint kellene. még ebben a hónapban. most jöttem rá mekkora nagy sz*rba vagyok. mit tegyek eladni nem tudok semmit. kölcsön kérni se. vmi munka kéne takarítás v vmi de nem jó mert azért nem adnak sokat. mit tegyek vmi ötlet?
2013. dec. 15. 04:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
DOLGOZZZZ ne lemolj!!!
2013. dec. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Ha úgyis ilyen kemény vagy akkor javaslom menj el kidobónak pár estére, ott úgyis zsebbe szoktak fizetni minden nap, pár este és összejön a pénz.
2013. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
81%

Hát olyan munkát, ami még ebben a hónapban ki is fizet olyat nem nagyon találsz.. Esetleg ilyen alkalmi munkák egyik ismerősöm ilyen káposzta pucolást csinál 500Ft os órabérbe vagy próbálj minden alkalmat kihasználni pl: fuvarozz valakit és az adni fog rá pènzt.., esetleg idős néniknek segits valamit, a testvérem egyszer kivágta a szomszéd asszony fáját és adott az öregasszony neki egy 5000-est..

Vagy ha nincs választás adj be a zaciba valami ékszeredet (fülbevaló, nyaklánc) ezért kapsz pénzt és azt vissza is vásárolhatod.

Èn egyszer beadtam egy arany nyakláncot és kaptam érte 68 000-et!

Szóval fel a fejjel vannak lehetőségek, csak ki kell használni..

2013. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
22%
netrisk.hu
2013. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ezek jó ötletek köszönöm :-)

am lány vok 20 éves nem hiszem h kidobónak felvesznek ;-)

pár ötlet jó köszi

2013. dec. 15. 09:17
 6/15 anonim válasza:
41%
4-es válaszoló vagyok bocsi azt hittem hogy fiú vagy ..
2013. dec. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

"te meg ne ugass mert beverem a pofád"


"am lány vok 20 éves"


Hát, szerintem áruld a tested, nincs sok más lehetőséged... Csak arra vigyázz, hogy közben fogd be a szád, mert amúgy még azt sem fogod tudni csinálni... Ilyen stílussal oda sem kellenek a lányok.

2013. dec. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Írjál egy üzenetet és lehet tudok segíteni. Gazdag embernek számítok, így Karácsony táján szívesen adok pénzt is az embereknek, ha látom, hogy mire kell.
2013. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsó köszi nem élek a lehetőségel. meg prob magam megoldani.
2013. dec. 15. 10:20
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

25ezeret mit valalsz? :)))

Megoldhatjuk :))

2013. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!