Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő míg megérkezik...

Mennyi idő míg megérkezik Győrből Debrecenbe posta? Küldenek nekem pénz borítékba, és kiváncsi vagyok mennyi idő allat jőn meg sima posta nincs hosszú ő betü-m bocsi

Figyelt kérdés

#posta #pénz #megérkezés.
2013. dec. 18. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajánlott csomagot hétfőn adtam fel, és szerdán megérkezett.
2013. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha borítékba küldtek neked pénzt, lehet, hogy sose jön meg...
2013. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert?
2013. dec. 18. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért mert nem biztonságos. Pénz küldésre vannak alkalmasabb módszerek is. Ha átvilágítják, és meglátják, hogy pénz van benne, lenyúlják. Mondjuk ha gondosan bele lett rejtve papírok közé, akkor talán nem.

Nekem is küldött nekem így anno keresztanyám 10ezer Ft-ot, naná, hogy nem kaptam meg. Pénzt nem küldünk levélben!

2013. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt lenyomják a postások is!(sajnos nem csak a rendőrök lopnak...) Megkel fizetni a feladási díjat, az a biztos!
2013. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Már feltalálták az automata szortírozó rendszereket. Egyébként teljesen biztonságos ha ajánlottan van feladva és beteszi a feladó 2 karton lap közé. Például.
2013. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!