Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha november 20- án küldtem...

Laura Sheen kérdése:

Ha november 20- án küldtem egy csomagot Szlovákiából Magyarországra akkor annak már rég odakellett volna érnie. És az illető akinekküldtem azt állítja hogy nem érkezett neki meg. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Mikor nekem küldtek Magyarországról egy csomagot amit dec.19- én adtak fel és 28-án már a kezembe tartottam.

2014. jan. 4. 00:32
 1/3 anonim válasza:
Igen már jó rég oda kellett volna, hogy érjen. Lehet, hogy elkeveredt valahol keresd fel a postát és érdeklődj utánna.Szerintem.
2014. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én hallottam olyanról, hogy Németországból 3-4 hónap alatt ért Magyarországra egy levél, mert közben elkeveredett Ukrajnában (!) :D


Ajánlottan adtad fel? Mert akkor kell, hogy legyen egy kódja, aminek utána tudsz nézni a neten vagy a postán meg tudod érdeklődni.

Én is így tartom számon a Magyaro.-ról elküldött illetve külföldről érkező csomagjaimat. Kínából is 3 hónap volt, mire megkaptam egy kis csomagot, bár mondjuk Kína egy külön kategória posta szempontjából :D

2014. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

* ha ajánlottan adtad fel, akkor van egy kódja, amivel utána tudsz járni a neten vagy a postán, hogy merre is jár pontosan a csomag.


Bocsi, késő van már :)

2014. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!