Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan személyt, aki...

Ismertek olyan személyt, aki pénzügyileg lenullázta magát egyszer, és utána a semmiből sikerült újra lábra állnia? Ki az, és hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
Csak a komoly válaszok érdekelnek!

2014. jan. 12. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Te.
2014. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Százával találsz ilyet.. (egy vagyok a sok közül)


Bedőlt, vagy nehezen fizetett devizahitelesek, mínuszos vállalkozók külföldi kétkezi munkával.

2014. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háromszor, most állunk fel negyedszer. Háromszor kölcsönből amit utána visszafizetünk. Most olyan vállalkozásokat indítottunk, melyeknek nem igényel nagy tőkét a beindítása. A nullázás nem nagy ügy, -24 milliós számlaegyenlegről felállni, az már szép menet. Jelenleg alulról közelítjük a 0 át. :)
2014. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen én. Bár nem én nuláztam le magam, magunkat, hanem az apám. Elherdálta a vállalatot, majd elment a kis lotyójával minket meg itt hagyott a 3 hitelel és egy félkész házal. Ez 10éve történt azóta dolgozom mert hogy akor mégcsak 10 éves voltam egyik napról a másikra rá kellet döbenünk hogy nincs bevételünk. Öcsém akor 3 éves sem volt. Anyu elment dolgozni, de az nem volt elég. Így 10 éves fejel belátam hogy nekem is kel tenem valamit. Így füvet nyirtam, havat lapátoltam, fát vágtam, vasat vágtam amit csak lehetet egykis pénzért. Aztán késöbb férfiakal mentem el pénzért, hogy legyen miböl élnünk. Mert hogy lány vagyok. Most húsz évesen itt álok és már nem kel sok hogy végleg rendbe jöjünk. Büszke vagyok ara amit elértem ha ara nem is amit megtetem érte. Soha nem bocsátom meg az apámnak amit tet. De sokat tanultam belöle. És inen nézve a múltat megérte minden szenvedés
2014. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!